reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

O kurde to jesteś lepsza ode mnie, bo mój ma skończone 10 miesięcy i się tak zastanawiałam, czy nie za szybko ten drugi brzdąc 🤔😆🙈🙈
Moja przyjaciółka urodziła na początku grudnia 2016, a pod koniec grudnia 2016 była już w 2 ciąży 😂 i ma dwie super zdrowe córeczki z 9-cio miesięczna różnica wieku 😃 można? Można! 🤪
 
reklama
A jaka mialas bete nappczatku panietasz moze i w którym dniu? Wiesz bardziej sie szykuje na wiecej tygodni niż mam ale wszystko możliwe 🤭
dzień po teście miałam prawie 200, dwa dni później prawie 600, a 6 dni później prawie 15000 🙈🙈🙈😳 i kolejne dwa dni później prawie 21000 i zobaczyłam okruszka z serduszkiem 😍
 
reklama
Do góry