reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Ewelina @ córcię pocycowałam i zgłodniałam 😅 wcinam Monte 🤪

Kaarcia nigdy nie słyszałam o akupunkturze w ciąży. Na samą myśl już chcę uciekać 🙈🙆‍♀️

Pałka Zapałka, Kaarcia, Gisiaczek 86 glowa do góry 😊 do badań raptem kilka dni. Czasem brak objawów to po prostu brak objawów 🙂

Dziewczyny, a czy któraś z Was miała/ma problem z rozejściem mięśnia prostego brzucha po poprzedniej ciąży? Podobno są jakieś tejpy, które nakleja się na rosnący brzuszek. Ja niestety mam rozejście na 3 i pół palca i malutką przepuklinę pępkową. Pod kontrolą fizjoterapeuty uroginekologicznego i chirurga. Chyba muszę się wybrać na konsultację 🤔
 
reklama
Ja tez wróciłam z wesela.... I też nie chciałam tańczyć.... 🙄Najgorzej to usiedzieć nie mogłam macica boli... Achhh
Wiesz co ja trochę tańczyłam nie dużo ale trochę tak ale wstalam jak na kacu, okropny smak w buzi, spac nie mogę niewiem czemu 🤷‍♀️🤷‍♀️ przeciez ani nie pale ani nie pije, chyba będzie dzis kiepski dzien..
 
Hej dziewczyny, dopiero wróciliśmy z imienin mojego dziadka, beza mi się rozjechała, ale udało się to uratować i nadrobiła smakiem, bo była rewelacyjna i znikła cała [emoji16][emoji16][emoji16] więc obalam mit, że ciężarnym podobno wypieki nie wychodzą [emoji13][emoji13]
Miałam dziś też wizytę i u mojego kruszona wszystko super, ma 2cm, widziałam już takiego maleńkiego człowieczka dzisiaj [emoji173][emoji173][emoji173][emoji7][emoji847]
Termin mi się przesunął na 04.04, więc zostaje na kwietniówkach [emoji16][emoji16][emoji173][emoji7]
Aha i aktywność fizyczna wskazana, współżyć można, mam jeszcze brać luteine, bo delikatnie nieregularna jest kosmówka, ale ciałko żółte już zanika, nawet pępowine widziałam [emoji4][emoji4][emoji4]
Aha, a bóle brzucha zwłaszcza po cc są jak najbardziej normalne, także bez nerwów i ze spokojem rosnąć [emoji16][emoji16][emoji16][emoji4][emoji7][emoji847]
Jestem przeszczęśliwa! [emoji173][emoji173][emoji173]
CUDOWNIE!!! [emoji7][emoji7][emoji7] Oby tylko same takie dobre wieści [emoji173]️ ja mam wizytę 8.09 i jak czytam Twój post to chciałabym JUŻ!! [emoji7][emoji7]
 
Hej dziewczyny, dopiero wróciliśmy z imienin mojego dziadka, beza mi się rozjechała, ale udało się to uratować i nadrobiła smakiem, bo była rewelacyjna i znikła cała 😁😁😁 więc obalam mit, że ciężarnym podobno wypieki nie wychodzą 😝😝
Miałam dziś też wizytę i u mojego kruszona wszystko super, ma 2cm, widziałam już takiego maleńkiego człowieczka dzisiaj ❤❤❤😍🤗
Termin mi się przesunął na 04.04, więc zostaje na kwietniówkach 😁😁😍
Aha i aktywność fizyczna wskazana, współżyć można, mam jeszcze brać luteine, bo delikatnie nieregularna jest kosmówka, ale ciałko żółte już zanika, nawet pępowine widziałam 😊😊😊
Aha, a bóle brzucha zwłaszcza po cc są jak najbardziej normalne, także bez nerwów i ze spokojem rosnąć 😁😁😁😊😍🤗
Jestem przeszczęśliwa! ❤❤❤
Cudowna wiadomośc gratulacje 🥰
 
Wiecie co przed 12 pojechalam z wesela, nie moglam za bardzo tanczyc bo nie chcialam tak szalec w okresie tak naprawdę poczatkowym, to nic mi nie smakowalo, rozbolala mnie macica ale myślę ze to przez tak wzdęty brzuch ze to szok, maz mi sie upil ale akurat o to się nie złoszczę bo jutro to on będzie cierpial 🤷‍♀️ ale nie mogłam wytrzymac na te wszystkie zapachy papierosy wodka jedzenie i perfumy... Mialam juz dosyc, nienawidze samych papierosow a zmieszanych wszystkich zapachów masakra...
Tez nienawidzę zapachu papierosów, a w ciąży to już szczególnie... wyczuje z naprawdę dużej odległości na dworze, ze ktoś gdzieś pali i od razu mam odruch wymiotny...
 
Ewelina @ córcię pocycowałam i zgłodniałam 😅 wcinam Monte 🤪

Kaarcia nigdy nie słyszałam o akupunkturze w ciąży. Na samą myśl już chcę uciekać 🙈🙆‍♀️

Pałka Zapałka, Kaarcia, Gisiaczek 86 glowa do góry 😊 do badań raptem kilka dni. Czasem brak objawów to po prostu brak objawów 🙂

Dziewczyny, a czy któraś z Was miała/ma problem z rozejściem mięśnia prostego brzucha po poprzedniej ciąży? Podobno są jakieś tejpy, które nakleja się na rosnący brzuszek. Ja niestety mam rozejście na 3 i pół palca i malutką przepuklinę pępkową. Pod kontrolą fizjoterapeuty uroginekologicznego i chirurga. Chyba muszę się wybrać na konsultację 🤔
ja mam po 1 ciazy rozejście, ale nie takie duze. Przy pępku paluch wchodzi, a tak to po ok.1cm. Wkurza mnie to i tak, bo brzuchol strasznie wywalony😐 Trzeba ciagle pamietac o postawie, bo inaczej właśnie zaraz brzuch wywala. I tez korzystałam z pomocy fizjoterapeutki uroginekologicznej, myśle, ze teraz w ciazy tez do niej pójde jak trochę brzuszek podrośnie i przestane plamić... jedna fizjoterapeutka kiedyś mi pokazywała jak mogę sama sie oklejac (ale to było po ciazy), wiec może sie skonsultuje i tez sama sie bede oklejac. Tejpy na Allegro kiedyś kupowałam
 
Dziewczyny potrzebuje porady. Zostalam zarazona katarem/oby nic wiecej;)/ dostałam skietowanie od lekarza na badania,ale w zaistnialej sytuacji nie wiem kiedy je zrobic. Mam 3 tyg. Kojarzycie czy na ktores z tych badan trzeba czekac jakos długo?
 
reklama
Czarna 36 domyślam się, że masz zlecone podstawowe badania krwi i moczu, tak? Jeśli tak, to max 2 dni.

Kaarcia po 1 ciąży miałam rozejście na 2 palce, po 2 mi się powiększyło. Niestety nie wiedziałam, że to co mi odstaje to rozejście. Powstało przez to, że byłam mega chuda i miałam duży brzuch w obu ciążach a i dzieci duże jak na moją skromną osobę.
Na zdjęciu jestem w 36 tc z Zosią.
 

Załączniki

  • Screenshot_20200823_092327.jpg
    Screenshot_20200823_092327.jpg
    57,3 KB · Wyświetleń: 67
Do góry