reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Uwaga, zaczelam krwawic... Zaraz bede dzwonic do lekarza. Mialyscie podobnie? Bedzie ze mnie teraz leciec?? Czy poczekac do jutra rano na wizyte?
Jak sporo tej krwi to leć na IP rak jak dziewczyny pisały.. ja miałam raz krew na papierze toaletowym ale nie były to jakieś mega ilości i na szczęście się nie powtórzyło... Trzymam kciuki za Ciebie!
Dziewczyny ja po dzisiejszej wizycie się podłamałam. Nie było widać pęcherzyka. Nic nie było widać. Kazal jechać zrobić betę, zrobiłam wyszła 1036. :(
Trzymam kciuki żeby to nie była pozamaciczna! Może jest po prostu za wcześnie...

Cieszę się że ja dość późno miałam ta pierwsza wizyte to ominęły mnie te wszystkie stresy związane z brakiem serduszka itp
 
Dziewczyny ja po dzisiejszej wizycie się podłamałam. Nie było widać pęcherzyka. Nic nie było widać. Kazal jechać zrobić betę, zrobiłam wyszła 1036. :(
Kochana, pęcherzyk zazwyczaj uwidacznia się przy becie wynoszącej ok. 1500 więc głowa do góry! Cierpliwości i nie stresuj się 😘 Trzymam kciuki i wszystko będzie dobrze!
 
reklama
Do góry