reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
ja nie mogę funkcjonować 😢😢 nawet usiąść nie mogę prosto 😓 jak do jutra nie przejdzie to idę do lekarza ... jakoś
Kiedys tak zaczelam kaszlec ze naderwalam sobie miesien przy kregoslupie i nie miglam z kanapy wstac,wyprostowac sie,nic! Bralam ibuprofen i z czasem przeszlo,bylam w spzitalu to tylko kazali czekac i brac na bol
 
Uwaga, zaczelam krwawic...
Biegiem na IP. Bardzo mocno trzymam kciuki, żeby było dobrze.

Po wizycie już, jest lokator, mały zarodek dopiero 2 mm , mam przyjść za dwa tygodnie sprawdzić czy jest serce;D
Dobre wiadomosci, gratulacje Kropeczka!

To też nie działa.... Jem bardzo małe porcje... Do wody się zmuszam..... Nawet kisiel i chrupki kukurydziane się nie przyjęły....
Łączę się z Tobą w bólu, ja dziś bardzo szybko rozstałam się z brzoskwinką, na którą miałam taką ochotę. Mdłości towarzyszą bez przerwy...
 
Dziewczyny mam banie.. umowilam sie na wizytę 03.09 babka powiedziała ze okej bo to bedzie juz 7 tydzień ale teraz z mojej aplikacji wynika ze to bedzie 6 tydzień (OM 18.07) ? Wiec juz sama nie wiem 🤦🏻‍♀️ myślicie przekładać wizytę na tydzień pozniej ?
Jak masz w aplikacji 6 tydz i 1 dzien to juz początek 7. Ja tez sie bałam ze nic nie zobaczę a był szkrabek z serduszkiem;)
 
reklama
Do góry