reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Hej dziewczyny, za często ostatnio tu nie wchodzę, bo mamy strasznie dużo na głowie, syn, przeprowadzka, chrzciny i roczek...🙈🙈🙈😳
Dzisiaj byłam na wizycie kontrolnej, bo tydzień temu miałam skurcze brzucha i się trochę przestraszyłam, na wizycie okazało się, że jest ok i prawdopodobnie to zaparcia, ale kazali zrobić jeszcze jedne badanie za tydzień, więc dzisiaj poszłam i wychodzi mi z USG 10+2 😊😊😊🤗😍❤ mój szkrab ma 3,5cm, wygląda już jak dziecko, rusza fajnie rączkami i nóżkami ❤❤❤😍😆
Za 3 tygodnie prenatalne, ale dzisiaj lekarz powiedział, że na tym etapie powinno być widać płeć, a nie widać jąderek, więc duże prawdopodobieństwo, że to DZIEWCZYNKA! ❤❤❤❤😍🤗😁😊
Przesyłam zdjęcie mojej kruszynki i mojego brzucha 😱😱😱😱🙈😂😂
Cudnie!!!! ❤❤❤ Pięknie wyglądasz! Piękny brzusio 🤩 ostatnio myślałam co u Ciebie bo dawno się tu nie udzielałaś, ale już teraz wiem dlaczego 🙈
Cudna wiadomość, bardzo się cieszę, że u Ciebie wszystko ok iiii trzymam kciuki za dziewczynkę! 👧💋
 
reklama
Ja mam wizyte w przyszlym tyg zeby zobaczyc czy juz serduszko jest itd to bedzie koncowka 6 tyg takze czekam z niecierpliwoscia
U mnie wyglądał tak, termin OM podobny, ale mi wczoraj lekarz wykreślił z karty termin OM bo nie ma nic wspólnego z ciąża [emoji2960] ale cyjle mam 35 dniowe. Kolejna wizyta u mnie za 3 tygodnie. A Twoja za ile? Za miesiąc??
 
Ja po wizycie :) maluszek ma się dobrze, 2,5 cm szczęścia z rączkami i nóżkami, pięknie bijącym serduszkiem.
Po ostatnich plamieniach utrzymujących się trzy dni lekarz zmienił mi luteinę na duphaston... oby tym razem już bez dodatkowych stresów dotrwać do końca 1 trymestru :)
Dzis mam mieć jeszcze o 17.30 konsultacje endokrynologa. U mnie z kolei tsh dość niskie 0,39... ale mam tez wole guzkowe niereaktywne. Mam nadzieje, że wszystko będzie ok :) jak któraś z Was ma wolne ręce - proszę o kciuki :)
 
Ja po wizycie :) maluszek ma się dobrze, 2,5 cm szczęścia z rączkami i nóżkami, pięknie bijącym serduszkiem.
Po ostatnich plamieniach utrzymujących się trzy dni lekarz zmienił mi luteinę na duphaston... oby tym razem już bez dodatkowych stresów dotrwać do końca 1 trymestru :)
Dzis mam mieć jeszcze o 17.30 konsultacje endokrynologa. U mnie z kolei tsh dość niskie 0,39... ale mam tez wole guzkowe niereaktywne. Mam nadzieje, że wszystko będzie ok :) jak któraś z Was ma wolne ręce - proszę o kciuki :)
ja mam na chwile wolne ręce 😉 trzymam 🤞🏻🤞🏻🤞🏻❣️
 
Ja po wizycie :) maluszek ma się dobrze, 2,5 cm szczęścia z rączkami i nóżkami, pięknie bijącym serduszkiem.
Po ostatnich plamieniach utrzymujących się trzy dni lekarz zmienił mi luteinę na duphaston... oby tym razem już bez dodatkowych stresów dotrwać do końca 1 trymestru :)
Dzis mam mieć jeszcze o 17.30 konsultacje endokrynologa. U mnie z kolei tsh dość niskie 0,39... ale mam tez wole guzkowe niereaktywne. Mam nadzieje, że wszystko będzie ok :) jak któraś z Was ma wolne ręce - proszę o kciuki :)
Ja też trzymam kciuki ✊✊✊
Wszystko będzie dobrze ❤️
 
Niee prywatnie.... A na NFZ jak cię lekarz skieruje.. Ja 12lat temu też tam byłam na NFZ skierowana bo przed urodzeniem syna miałam zaśniad w pierwszej ciąży...
ja nawet nie wiem co jak mi przysługuje jak za tydzień kończę 35 lat .... wiec tylko wystarczy skierowanie od mojego ginekologa jak chodzę prywatnie
 
reklama
Do góry