reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Cześć dziewczyny. Zapisalam się najpierw na majowkach ale dzis bylam u lekarza i termin na 30.04 😊 wiec witam sie i u Was😊 nie dostalam narazie karty ciąży poniewaz byl problem z ubezpieczeniem 😔 ehh, ale juz wszystko wyjasnione i nastepna wizyta za 2 tygodnie 😊 wtedy dostane karte i skierowanie na badania 😊
 
reklama
Tak, można, jeśli naprawdę nie znajdą miejsca dla ciebie to jest jakiś tam zwrot tych pieniędzy ale nie pełnej kwoty. Zazwyczaj robią wszystko by cię przyjąć i to miejsce znalezc. Natomiast jeśli go nie ma to mogą odsyłać do kolejnego szpitala i chyba bym się bała że w nocy zacznę rodzic i tak będę jeździć przez pół Warszawy może tu a może tam 🙈.
Myślę że w szpitalach w mniejszych miejscowościach problemu z miejscami nie ma aż tak :)
Dzięki. Zawsze lepiej coś więcej wiedzieć.
Ja chcę rodzić tak jak poprzednio w Rudzie Śląskiej na Goduli z tą samą położną.

@modesty takie rzeczy są w każdym szpitalu i pierwsze słyszę, żeby płacić za sale po porodzie. Tzn płaciłam za sale, ale żebym była sama i mój mąż mógł być z nami. Taka przez te 2 lub 3 dni po porodzie ze swoją łazienka i toaleta.
A to o czym piszesz pierwsze słyszę. Po każdym porodzie miałam dzieci skóra do skóry przez 2h lub nawet więcej czasu. Jestem ze Śląska i jakoś ten szpital nie powala. Chyba, że myślimy o innych?
 
Ja jestem już po wizycie, niestety nie pozytywnej.
Teoretycznie według miesiączki powinnam być w 8t+5d, według pierwszego USG w 7t+5d, a teraz wyszło że jestem w 6t+2d i niestety nie było słychać serca. Mam zrobić bete i jeżeli po 48h nie wzrośnie to będzie wszystko jasne. Następną wizytę teoretycznie mam za tydzień. Od wczoraj nie mam objawów także myślę że nic z tego nie będzie 😭
Boze tak mi przykro,jezu ile razy dziennie bede to jeszcze pisac;(( trzymaj sie kochana x
 
Cześć dziewczyny. Zapisalam się najpierw na majowkach ale dzis bylam u lekarza i termin na 30.04 😊 wiec witam sie i u Was😊 nie dostalam narazie karty ciąży poniewaz byl problem z ubezpieczeniem 😔 ehh, ale juz wszystko wyjasnione i nastepna wizyta za 2 tygodnie 😊 wtedy dostane karte i skierowanie na badania 😊

Wreszcie któraś ma ten termin, co ja. :) Chociaż ja tylko z OM. Ginekolog nie podała żadnego jeszcze.
 
Ja jestem już po wizycie, niestety nie pozytywnej.
Teoretycznie według miesiączki powinnam być w 8t+5d, według pierwszego USG w 7t+5d, a teraz wyszło że jestem w 6t+2d i niestety nie było słychać serca. Mam zrobić bete i jeżeli po 48h nie wzrośnie to będzie wszystko jasne. Następną wizytę teoretycznie mam za tydzień. Od wczoraj nie mam objawów także myślę że nic z tego nie będzie 😭
Bardzo mi przykro😟 naprawdę nie zdawałam sobie sprawy jak wielka jest skala poronień... koszmar😟 mimo wszystko trzymam kciuki za jakiś cud!😘
 
Dzięki. Zawsze lepiej coś więcej wiedzieć.
Ja chcę rodzić tak jak poprzednio w Rudzie Śląskiej na Goduli z tą samą położną.

@modesty takie rzeczy są w każdym szpitalu i pierwsze słyszę, żeby płacić za sale po porodzie. Tzn płaciłam za sale, ale żebym była sama i mój mąż mógł być z nami. Taka przez te 2 lub 3 dni po porodzie ze swoją łazienka i toaleta.
A to o czym piszesz pierwsze słyszę. Po każdym porodzie miałam dzieci skóra do skóry przez 2h lub nawet więcej czasu. Jestem ze Śląska i jakoś ten szpital nie powala. Chyba, że myślimy o innych?

Nie płacisz za salę po porodzie tylko w tej sali, w której rodzisz jesteś po nim jeszcze 2h. Nie znam dobrze tego szpitala, ale jest polecany w środowisku.

Ja się boję wmuszania CC albo jak slyszalam że w niektórych szpitalach to tylko ktg i leżenie przez cały poród.

Boję się jeszcze szczepienia zaraz po porodzie i tego co się zakrapla oczy. Wiecie jak to teraz wygląda?
 
reklama
Nie płacisz za salę po porodzie tylko w tej sali, w której rodzisz jesteś po nim jeszcze 2h. Nie znam dobrze tego szpitala, ale jest polecany w środowisku.

Ja się boję wmuszania CC albo jak slyszalam że w niektórych szpitalach to tylko ktg i leżenie przez cały poród.

Boję się jeszcze szczepienia zaraz po porodzie i tego co się zakrapla oczy. Wiecie jak to teraz wygląda?
Szczepienia na gruźlicę? Moj syn ma 2l 9m i ma dalej odczyn poszczepienny duzego babla bo Pani zle wbiła igle...
 
Do góry