reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
hey dziewczyny! ostatnio Wam pisałam, ze na dwa dni połowa objawów zniknęła no to niespodzianka od wczoraj od rana mam wymioty cały dzień. Nie mogę się ruszyć z łóżka jestem załamana. Zaczęłam 1 sierpnia nowa prace nie wiem co robić, jeśli wezmę kilka dni zwolnienia zobaczą, ze to l4 od ginekologa i na pewno dadzą mi wypowiedzenie eh. Z drugiej strony nie jestem w stanie pracować, mam prace zdalna ale kontakt z klientem, nie jestem w stanie nic mówić.. co byście zrobiły na moim miejscu? Czekam na informacje po wizytach! 🤩
Mozesz wziąć zwolnienie bez kodu B.Tylko wtedy będziesz miec 80% pensji. W pracy natomiast sie nie skapną. Powiesz ze miałaś rota
 
Nadrobiłam co pisalyscie przy śniadaniu...filet z makreli w pomidorowym sosie 🙈
Mi też jakby wszystkie objawy odeszły i czuję lekki niepokój a wizyta dopiero za tydzień we wtorek...ja położna mam zamiar wybrać po połówkowym, z tego co czytałam powinno się wy rac do 26 tc. Wtedy też pewnie wybiorę szpital i opłacę by miejsce dla mnie było mimo że rodzę państwowo, bo nie stać mnie prywatnie a chciałabym chyba mieć większe prawdopodobieństwo przyjęcia tam, gdzie chciałabym rodzic. Czym się kierujecie przy wyborze szpitala? Czytacie opinie w necie itp?
Ja jeszcze nie myslalam. Tak naprawde ile szpitali tyle opinii.
 
Jestem zmarzluch, ale w tej ciąży to juz tragedia. Pierwsza była super, mogłam w bluzie zimą chodzić.

Żółtka będą zaparzone, spokojnie możesz jeść.


Dziewczyny czytam was codziennie, ale nie mam czasu za wiele pisać.
Dzisiaj byłam z mama na mammografii, wyczuła ostatnio guza w piersi. Martwię się o nią, bo babcia zmarła na raka piersi
Ojej współczuję, widzisz ja też wyczułam, mam mamografie dopiero 18.09 i mimo młodego wiek bardzo się martwię, trzymam kciuki za twoja mamę, i pamiętajcie dziewczyny miziajcie te cycki nawet w czasie prysznicu..
 
reklama
Tak, można, jeśli naprawdę nie znajdą miejsca dla ciebie to jest jakiś tam zwrot tych pieniędzy ale nie pełnej kwoty. Zazwyczaj robią wszystko by cię przyjąć i to miejsce znalezc. Natomiast jeśli go nie ma to mogą odsyłać do kolejnego szpitala i chyba bym się bała że w nocy zacznę rodzic i tak będę jeździć przez pół Warszawy może tu a może tam 🙈.
Myślę że w szpitalach w mniejszych miejscowościach problemu z miejscami nie ma aż tak :)
W Warszawie to ruletka,ale nie slyszalam zeby ktos miejsce kupował....ale fakt ze sie tym nie interesowalam wcześniej:)
 
Do góry