reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Hej dziewvzyny mam taki dylemat, od poniedziałku przeziębienie, w sobotę wesele mialam isc z moim mężem i synkiem dosłownie do 21 bo raz jak to z dzieckiem 2 nie czuje się za dobrze na wesele ale przeziębienie nie odpuszcza i tak rozmawiam z mezem ze chyba wyślę ich we dwóch na delegacje na te kilka godzin a sama zostanę w domu bo boje sie ze sie jeszcze gorzej rozchoruje... A druga sprawa smarkajac i pikaslujac przypiszą mi zaraz Koronę i będą krzywo patrzeć :p a moze nawet w kwarantanne mnie zamkna😅 co byście zrobily na moim miejscu? Poszly byście mimo przeziebienia i zlego samopoczucia?
Ja bym odpuściła i tak się nie pobawisz bo sie zle czujesz,a tak sobie odpoczniesz pod kocykiem. Ba taka przeziębiona mozesz sie jeszcze czegos gorszego dorobic bo organizm slaby. No i pamietaj skupiska ludzi to potencjalna korona.
 
reklama
Hej. Pamiętacie mnie? Miałam być kwietniowa, ale na wyjeździe zaczęłam krwawić :(

Natomiast wczoraj w nocy zrobiłam test i zobaczyłam to. Nie wiem czy się nastawiać. :(

Ps. Tam bete już miałam 3 po poronieniu.
IMG_20200909_214201.jpeg
 
Jak sie obudze o 04:00 na siku, nie moge usnąć, ssiw mnie, taaak samo mysle isc nie isc, robię sie głodna i nie usne jak czegoś nie zjem, 1 kanapka, 10 min i śpię! 😃! Ta da!

Dzidziu, ja jem jak smok 😄 Przed ciążą jadłam niewiele i moja dieta była bardzo zdrowa. A słodycze mogły dla mnie nie istnieć. Teraz wszystko mi się zmieniło o 180 stopni. Budzę się rano i marzę o tym, żeby polać sobie płatki śniadaniowe miodem 🙈 Warzywa, owoce - bleeee... Generalnie mam zajawkę na dużo niezdrowych rzeczy 😂
Hej dziewvzyny mam taki dylemat, od poniedziałku przeziębienie, w sobotę wesele mialam isc z moim mężem i synkiem dosłownie do 21 bo raz jak to z dzieckiem 2 nie czuje się za dobrze na wesele ale przeziębienie nie odpuszcza i tak rozmawiam z mezem ze chyba wyślę ich we dwóch na delegacje na te kilka godzin a sama zostanę w domu bo boje sie ze sie jeszcze gorzej rozchoruje... A druga sprawa smarkajac i pikaslujac przypiszą mi zaraz Koronę i będą krzywo patrzeć :p a moze nawet w kwarantanne mnie zamkna😅 co byście zrobily na moim miejscu? Poszly byście mimo przeziebienia i zlego samopoczucia?
Ja bym odpuściła 😊 Świat się nie zawali jak nie pójdziesz a Ty sobie odpoczniesz zamiast się męczyć 😊
 
reklama
Do góry