reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Hej 😊 Dziewczyny dawajcie znać po wizytach! Trzymam mocno kciuki ❤️

Bunt dwulatka... Nie zapomnę nigdy. Płakałam z bezsilności myśląc, że albo ja jestem beznadziejną matką, albo moje dziecko to jakiś omen.

Dziś wypróbowałam swój detektor 😄 Pierwsze podejście - szybko zrezygnowałam. Drugie podejście - sukces 😊 Po kilku minutach szukania udało mi się usłyszeć Dzidzisia ❤️ Choć za długo to nie trwało bo usłyszałam chlust i mi uciekł 😂 Wzruszające to bardzo 😊
 
U nas 420km. Jedziemy z mezem w przyszlym tygodniu, bo akurat wszyscy mamy wolne :)
Juz sie nie moge doczekac golabkow i blogiego lenistwa 😅
ja niestety nigdy u nich nie odpoczywam, bo mnie jest wszedzie pełno to ogrodek to remont itd. dla tego teraz sami sie zorientowali po 3 dniach jak nic nie zrobilam😁 ale wysilek fizyczny to odpoczynek psychiczny😊
 
bardzo trafnie napisane 😁
Powiem wam ze jak mi dzieci urosły to każdy mówił ze jak skończą 12 lat to zacznie się piekło dojrzewania 😅😅 strasznie się tego bałam ... a wyszło na to ze są nawet grzeczniejsi niż byli w dzieciństwie ❣🤷🏻‍♀️ a wychowuje ich sama i myśle ze udało mi się zrobić z nich wrażliwych osób , opiekuńczych 😊 dlatego po tym co widzę stwierdziłam ze chce jeszcze jedno 😊😉 do kochania 🥰🥰 bo wiem jak postępować 😉 nawet książkę mogła bym napisać 😅😂🤣
Az mi lzy napłynęły do oczu ❤️
Kazda matka która kocha, wspiera i szanuje swoje dzieci jest najwspanialsza matka dla niego i mimo, ze popełniamy błędy nikt nie będzie lepszy od nas bo to my nosimy to dzieciatko pod sercem i sie o nie martwimy od samego początku
 
Cześć Dziwczyny! Ja siw dzis czuje tak ooo!
O 06:00 obudził mnie sen i doznanie erotyczne 😝, po tym brzuch przez chwilę twardy i bolał. Jak wstałam o 08:00 zero sił, w brzuchu ucisk, ale wizyta w toalecie dała ulgę. Trochę się stresuje, bo dzis czuje taki dyskomfort w brzuchu, sama nie wiem czy wzdecia 🤔, czy to wina kręgosłupa.
Za godzinę jadę na planowana wizytę u mojej lekarki spytam ja o takie objawy i szczepienie na grypę jak ona sie zapatruje?
Spać mi się chce, a siedzę przed laptopem i robię sobie przerwy.
Plamien nie mam, przedwczoraj byl tylko sluz. Włączył mi sie tryb stres.
Wszystko będzie dobrze ❤️ Pisz jak tylko wyjdziesz 😊😘
 
Hej 😊 Dziewczyny dawajcie znać po wizytach! Trzymam mocno kciuki ❤

Bunt dwulatka... Nie zapomnę nigdy. Płakałam z bezsilności myśląc, że albo ja jestem beznadziejną matką, albo moje dziecko to jakiś omen.

Dziś wypróbowałam swój detektor 😄 Pierwsze podejście - szybko zrezygnowałam. Drugie podejście - sukces 😊 Po kilku minutach szukania udało mi się usłyszeć Dzidzisia ❤ Choć za długo to nie trwało bo usłyszałam chlust i mi uciekł 😂 Wzruszające to bardzo 😊
Oo a w którym jesteś tygodniu? I jaki dokładnie model?:) zastanawiam się nad kupnem!
 
reklama
ja niestety nigdy u nich nie odpoczywam, bo mnie jest wszedzie pełno to ogrodek to remont itd. dla tego teraz sami sie zorientowali po 3 dniach jak nic nie zrobilam😁 ale wysilek fizyczny to odpoczynek psychiczny😊
No wlasnie, u nas odwrotnie :) to ja mam duzy ogrod i remont do ogarniecia, a u rodzicow “tylko“ balkon i brak remontu 😉
 
Do góry