reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Mam to samo 😢i wymiotuję. Najwięcej rano. Potrafię wtedy puścić 3, 4 pawie 🤮 możesz się śmiać, ale wsadzam sobie papier do nosa, a jak muszę wyjść z domu to smaruje kremem dla dzieci skórę pod nosem. Tylko to chyba mi nie śmierdzi.

No to mnie pocieszyłaś. Wymiotuję cały dzień i w nocy. Najczęściej leci paw bez ostrzeżenia. A Twój lekarz powiedział coś więcej o całodniowych wymiotach? Mój tylko tyle, że mam pić wodę hektolitrami i starać się jeść. Jem 5, 6 posiłków malutkich. Pomaga na trochę cola. Wymiotujesz?

Ja wymiotuje ale jedynie rano, kilka wymiotów a później zostają duże mdłości i senność :( Właściwie to zależy od dnia bo dziś mam tylko zgagę (i jestem w szoku😅) Lekarz mówił mi, ze gdyby wymioty przeszkadzały w prawidłowym funkcjonowaniu to żebym się do niego zgłosiła na wizytę i kroplówki witaminowe (lekarz prywatnie wiec nie wiem czy nie chciał naciągnąć na dodatkowe pieniądze 😅). Czytałam tez, ze istnieje coś takiego jak niepowsciagliwe wymioty ale to już wymioty zagrażające odwodnieniu itd.
 
dzisiaj zapytałam szefa czy zmieni mi umowe z pol etatu na cały . I powiedział że może mi przedłużyć ale na pol etatu , bo nawet całego roku nie przepracowalam , nie na rękę mu takoe cos bo moge za tydzień mu rzucić zwolnienie. Ze nie ma nic do tego ze każdy ma swoje życie, ale sie zawiódł na mnie, co za typ.... by się wtydzil . Tak mnie zdenerwował ze do tej pory jestem zła
Ludzie sa okropni. Ciaza to jest cos pieknego,ale nie dla pracodawcy.
 
Ja wymiotuje ale jedynie rano, kilka wymiotów a później zostają duże mdłości i senność :( Właściwie to zależy od dnia bo dziś mam tylko zgagę (i jestem w szoku😅) Lekarz mówił mi, ze gdyby wymioty przeszkadzały w prawidłowym funkcjonowaniu to żebym się do niego zgłosiła na wizytę i kroplówki witaminowe (lekarz prywatnie wiec nie wiem czy nie chciał naciągnąć na dodatkowe pieniądze 😅). Czytałam tez, ze istnieje coś takiego jak niepowsciagliwe wymioty ale to już wymioty zagrażające odwodnieniu itd.
Dziewczyny bardzo Wam wspolczuję.😔Ja mam tylko mdlosci i to nie przez caly dzien. Często wieczorem....tak jak teraz. Wrażliwość na zapachy jest,ale tez do wytrzymania. Bidulki oby Wam szybko przeszlo.🤗😙
 
Dziewczyny u mnie wszystko super, nie przytyłam nic 🙈😁😁😁😂 dzieciątko ma 5cm i jest baaaardzo ruchliwym maluszkiem i to do tego stopnia, że cały czas uciekało i ciężko było usłyszeć serduszko, ale w końcu się udało 😂😂😂 po dzisiejszym USG znowu wchodzi inny tydzień 🙈🙈🙈😳 11+1 🙈😂😂😂 i cały czas lekarz obstawia, że jednak urodzę przed kwietniem...🤔🤔🤔 jestem ciekawa 😝😝 luteina od dzisiaj odstawiona i Aspargin tak samo 💪💪💪🙌🙌🙌 teraz czekamy 12dni na prenatalne i mamy nadzieję, że poznamy wreszcie płeć 😁🤗😍❤ nie mam zdjęcia, bo nagrywałam film dla męża, ale trochę niewyraźnie widać przez bliznę po cc, bo maluch leży akurat na samym środku 😁😊😉😍
Pięknie, duża dzidzia 😁jak na drożdżach 😉
 
W którym tygodniu zaczęłyście odczuwac mdłości, pojawiły się wymioty? U mnie na razie ból piersi i dziwny posmak w ustach (6 tydz).
 
Ostatnia edycja:
reklama
Takich potraw to ja nie lubie. Za to bym znowu zjadła pizze, albo jajka z majonezem.. mniaaaam :(
Ja wczoraj zajadałam)śledzia w sosie musztardowym i ogórkami a dziś kebab rollo 😁ale aż tak bardzo nie mam zachcianek że już i teraz.
A szefowi nic nie mówiłam jeszcze, rodzina też niewie. Tylko ja i Mąż, jakoś boimy się zapeszyć. Czeka nas też rozmowa z 8 letnią córką, która za nic w świecie nie chce rodzeństwa i groziła ze ucieknie z domu jak kiedyś o tym rozmawialiśmy.
 
Do góry