reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Czesc,
A ja w piatek mialam wliczy głód co 3h, a wczoraj juz nie i juz kręcę filmy czy wszysko jest OK? Na noc zjadlam to ciasto i chyba mnie trzyma, bo dalej jakos nie myślę o jedzeniu. Czuje sie bardzo dobrze. Czy u Was też miałysicie kilka dni wzmożonego apetytu a później normalny?
 
Czesc,
A ja w piatek mialam wliczy głód co 3h, a wczoraj juz nie i juz kręcę filmy czy wszysko jest OK? Na noc zjadlam to ciasto i chyba mnie trzyma, bo dalej jakos nie myślę o jedzeniu. Czuje sie bardzo dobrze. Czy u Was też miałysicie kilka dni wzmożonego apetytu a później normalny?
Ja nie pomoge bo apetytu nie mam,wilczego czy zachcianek tez nie
 
Czesc,
A ja w piatek mialam wliczy głód co 3h, a wczoraj juz nie i juz kręcę filmy czy wszysko jest OK? Na noc zjadlam to ciasto i chyba mnie trzyma, bo dalej jakos nie myślę o jedzeniu. Czuje sie bardzo dobrze. Czy u Was też miałysicie kilka dni wzmożonego apetytu a później normalny?

Tak od wczoraj apetyt zdecydowanie mniejszy... Także spokojnie, coś czuję wróci 🙈
 
Czesc,
A ja w piatek mialam wliczy głód co 3h, a wczoraj juz nie i juz kręcę filmy czy wszysko jest OK? Na noc zjadlam to ciasto i chyba mnie trzyma, bo dalej jakos nie myślę o jedzeniu. Czuje sie bardzo dobrze. Czy u Was też miałysicie kilka dni wzmożonego apetytu a później normalny?
Wczoraj przedwczoraj konia z kopytami bym zjadla dzis trzyma mnie z wczoraj i chyba tydzien nie będę mogła jeść 😅 poczekaj kilka dni wroci wszystko do normy :)
 
Hejo dziewczyny, my po prenatalnych, dzidzia super rośnie, ruszała się,machała rączkami nóżkami, termin się zmienił na 3 kwietnia dzidzia nadrobiła 2dni znowu 😱 płci powiedział że nie widzi że zaprasza w 16tyg(usg płatne) hehe więc pewnie dlatego nawet by nie powiedział bo to za darmo bylo🤣położna też mi mówiła że za dwa tyg powinny się hormony uspokoić, no i dziewczyny mierzyła serce, pierwsze co to pomyślałam o was 🤣🤣no i bylo175,powiedziała że super, czytam was ale nie mam czasu pisać bo nie będę siedziała na tel przy gościach, więc miłego weekendu😍😍
No super.Cudnie ze wszystko ok. Ja do prenatalnego mam jeszcze trzy tygodnie.😍 Miłego dnia
 
Cześć dziewczyny. Czy któraś z Was zamiast zaparć ma biegunki? Ja codziennie rano tak mam. Czasek kilka razy latam do łazienki 😑 Nie boli mnie żołądek tylko dól brzucha.
Tak, ja tak mam... Z tym, że u mnie do tego dochodzi ból żołądka i chyba ogólnie jelit...
W pierwszej ciąży też były biegunki i lekarz mówił, że to normalne...
Mam nadzieję, że tym razem też to hormony albo tylko jakies błędy w diecie, a nie coś poważniejszego...
 
reklama
A moje mdłości przeszły chyba całkiem, coraz bardziej się stresuje wtorkowa wizytą

moje mdłości i wymioty tez mi z dnia na dzień ustąpiły! Ale to o niczym nie świadczy, moze po prostu organizm przyzwyczaił się do wysokich stężeń hormonów:) Ja nada mam lekko bolące piersi, jestem ciagle zmęczona i wyostrzony wech a to tez są objawy, które często pomijamy :) Bez stresu!
 
Do góry