reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

My już po wizycie. Dzidzia pięknie urosła ♥️ całe 2.5 cm szczęścia ♥️ termin z USG wyrównał się z OM, więc mój wcześniejszy stres odnośnie różnicy 3dni minął 🥰
Jedyne co to wizyta na NFZ to jakiś kosmos i zdecydowanie będę chodzić prywatnie. Nie założyli mi nawet karty ciąży, Pani w rejestracji stwierdziła że zdobi to później. Kolejny termin umówili mi na 12.10 i uwaga na TELEPORADE 🤨 dopiero kolejna wizyta z USG może się odbyć końcem października.
A to duża Dzidzia ❤Mega super! Mówiłam ze Dzidzia nadrobi!!!
NFZ i ciąża przez telefon 🤣 trąbią w tv, ze to kpina i dalej to robią 🙉!
 
reklama
Mam słabą sytuację w pracy. Umowę na czas określony. Dopiero cokolwiek wyjaśni sie w październiku i dlatego muszę czekać:/
Już niedługo będzie 13 tydz.i idz na L4.😘

Ja dziś też zła jestem na mojego zastępcę, narobił kaszany, że w piatek muszę stanąć ramię w ramię z swoimi pracownikami i im pomagac, bo tamten urlopów poudzielał, ze nie ma polowy zespołu w tym także tegoż zastępcy 🤬! Niech tylko wróci do pracy 😼😤.
 
Kawy nie pije czasami nawer jej zapach mnie odrzucal, a mimo ze bylam fanem kawy pazonej lub z eksprsu cisnienowego to teraz nic a nic mnie nie ciągnie. Nie potrzebuje kawy, bo mnie wkurza praca i drażnią dziady tam 😝🤣. A jak mam wolne, to śpię 😃.

Cuuuudnie 😍😍😍 oh...znam to z autopsji, wychowałam się w dużym domu, a żeby mieć bliżej do pracy, kupilam mieszanie, gdzie batalia o łazienkę to klasyk, oboje na 09:00 do pracy, a tam 🏡 są 3 i nikt nie pogania i nie ma nerwow, "juz nie moge posikam się" 🙊🙈.
Rozpakownaie to ciężka sprawa, bo jako perfekcjonistka pewnie bym z 3 razy zmienila koncepcje, gdzie najlepiej, żeby TO stało, wiec pomalutku sie uwiniecie! 🤞Gratulacje, sama tęsknię do tej wygody!❤
haha No my przede wszystkim musimy czekać na meble, bo na tą chwilę mamy urządzoną kuchnie, mamy stół z krzesłami, stolik kawowy, kanapę, dwie szafy i szafe i łóżeczko młodego 🙈😆😂
A kartonów tyle, że ja nie wiem kiedy my to wszystko uzbieraliśmy w 1,5 roku 🙈😱😳😂😂😂
 
Mam słabą sytuację w pracy. Umowę na czas określony. Dopiero cokolwiek wyjaśni sie w październiku i dlatego muszę czekać:/
ale to nie skreśla Cie z l4! :) mam podobna sytuacje. Zaczęłam prace w sierpniu , umowa na czas określony na 6 miesięcy i ciąża a my w szoku! W trakcie podpisywania umowy nie byłam w ciąży. Będąc u lekarza z ciężkimi wczesnymi objawami Pani tylko potwierdziła moje przypuszczenia , ze jeśli pracuje dłużej niż miesiąc należy mi się l4! I co więcej jeśli będę na l4 do ponad 12 tygodnia ciąży to pracodawca ma obowiązek przedłużyć mi umowę do dnia porodu. Później należy mi się macierzyński itd :) Nie skorzystałam bo objawy lekko ustały ale wiem, ze jest taka opcja!
 
reklama
Ja bym juz chciala isc na zwolnienie. Nie wyrabiam w pracy....zawalaja mnie robotą ciagly stres i terminowość. Płakać mi się chce😭. Nie moge wzioc teraz zwolnienia o ciazy tez powiedziec nie mogę. Jestem załamana:/😫😖
Ja też mam kiepską sytuację w pracy, mam umowę do końca grudnia więc o ciąży muszę powiedzieć bo do grudnia nie zdolam jej ukryć. Wiem że muszą umowę mi przedłużyć do porodu i potem należy mi się macierzynski ale mi zależy na tej pracy. Chciałabym do niej wrócić po macierzynskim. Boję się że nie dają mi takiej szansy 😪 o L4 narazie mogę zapomnieć bo wtedy na pewno mi jej nie dają
 
Do góry