reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Puścił mi stres, dziękuję 😘 Masz rację, Dziecko❤ się przemieszcza, a ja już panikuje 😜. Dam szansę temu urządzeniu, ostanio świetnie sie czuję, chociaż wczoraj padalam na twarz i spalam od 22:00, mdłości przeszły, bywa wilczy apetyt.
Więc myślę sobie (taki Napoleon💪), kupię detektor będę spokojniejsza, badania mam w piątek, wczoraj zakup, dzis dostawa i juz w trakcie pracy próba, zalapalam coś, uciekło i juz stresik. Mąż śmieje się ze mnie, że takimi zabawkami się nakręcam.
Poczekam i zobacze jutro, a jak by co mam czas na zwrot, a do badania caaale 2 dni + noc! Wasza pomoc jak zawsze wspaniała 😘😘 Dzięki 😍.

Hahaha masz rację, dobre agentki 🤣 USG co drugi dzień może by nas uspokoiło 🤣.
Apetyt wczoraj był wilczy, dzis siedziałam ugotowana przed lapem i zapomnialam jeść, owszem bylam głodna, ale po 4h.
Słodyczy nie jem i nie mam w domu, ostanio Siostra mi przywiozła batonik ze Słowacji i ledwo pół zjadlam, taki słodki 😂 na maxa mi się wydawal 🤭😜. Mdłosci mi przeszly, ale gazy zostały 🙃🤭.
Cukier zawsze pomaga na mdłości.
Wiem, że jest wszystko z Dzidzia❤ jest dobrze, ale sama sobie dokładam głupich stresów 🙈🙈🙈.
Mialam dzis małe bezowe plamienie raz, wiec wyobraź sobie to + ten detektor. 😉
Wszystkie jesteśmy matki wariatki 😄 😘❤️
 
reklama
Hej dziewczyny mam nadzieję że się żadna na mnie nie pogniewa ale z ciekawości chciałam się zorientować jakie grupy wiekowe mamy tutaj ☺ jakby ktoś chciał się podzielić to super, ja mam 24 lata i to moje pierwsza ciąża ☺
W listopadzie kończę 33 latka (znowu te szatańskie trójki 😂 ) To moja druga ciąża 😊
 
Hej dziewczyny mam nadzieję że się żadna na mnie nie pogniewa ale z ciekawości chciałam się zorientować jakie grupy wiekowe mamy tutaj ☺ jakby ktoś chciał się podzielić to super, ja mam 24 lata i to moje pierwsza ciąża ☺

ja 26 i pierwsza ciąża , dziś 8+5 wizyta za tydzień mam nadzieje, ze będzie nadal wszystko dobrze 😢
 
Hej dziewczyny mam nadzieję że się żadna na mnie nie pogniewa ale z ciekawości chciałam się zorientować jakie grupy wiekowe mamy tutaj ☺ jakby ktoś chciał się podzielić to super, ja mam 24 lata i to moje pierwsza ciąża ☺
31 😋


Dziewczyny, tam było coś więcej z tym tylozgieciem. To już i tak bez znaczenia. Zza światów w ciążę nie zajdzie. Widocznie tak miało być, osierociła nastolatke i gdyby wtedy zaszla to i kilkuletnie dziecko..
 
Hej dziewczyny mam nadzieję że się żadna na mnie nie pogniewa ale z ciekawości chciałam się zorientować jakie grupy wiekowe mamy tutaj ☺ jakby ktoś chciał się podzielić to super, ja mam 24 lata i to moje pierwsza ciąża ☺
31 i druga ciąża (pierwsza zakończona w 6t) ale czuję się na 18 :D
 
reklama
Do góry