reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

U mnie o ciąży wie wiadomo mąż i dzieci. Teściom powiemy może w ten weekend. Rodzicom swoim jeszcze nie mówię bo moja mama jest trochę antydzieciowa i się nasłucham pewnie ze po co, ze to obowiązek, ze na urlopie się nie wyszaleje itp 😠
O matko! I to mama? Mogłaby to zachować dla siebie. Ale, ale może nie będzie tak źle i na punkcie wnuka oszaleje i jeszcze ze śmiechem będziesz wspominać te rozterki 😊
 
reklama
U mnie o ciąży wie wiadomo mąż i dzieci. Teściom powiemy może w ten weekend. Rodzicom swoim jeszcze nie mówię bo moja mama jest trochę antydzieciowa i się nasłucham pewnie ze po co, ze to obowiązek, ze na urlopie się nie wyszaleje itp [emoji34]
Oooooo skąd ja to znam!! Moja matka jest identyczna ... Dlatego dowie się od kogoś przypadkowo albo sama się domyśli jak będzie widać , wolę sobie oszczędzić zbędnej gadki.
 
Dziewczyny... teraz mnie dopadły czarne myśli... Cycki jakby mniej bolą, brzucha żadnego nie ma, głowa też mniej boli, na więcej rzeczy jedzeniowych mam smaka.... Prenatalne za tydzień w czwartek, umrę z niewiedzy do tego czasu.................
 
Dziewczyny... teraz mnie dopadły czarne myśli... Cycki jakby mniej bolą, brzucha żadnego nie ma, głowa też mniej boli, na więcej rzeczy jedzeniowych mam smaka.... Prenatalne za tydzień w czwartek, umrę z niewiedzy do tego czasu.................

mialam trzy dni to samo, już czytałam co może być nie tak a później objawy wróciły podwójne! i już o niczym nie myśle 🙊
 
To jes
mialam trzy dni to samo, już czytałam co może być nie tak a później objawy wróciły podwójne! i już o niczym nie myśle 🙊
To jest niesamowite jak człowiek potrafi się nakręcać. Pewnie jak facet byłby w ciąży to nie zwróciłby na to uwagi, a nawet by się cieszył hehe :D
 
Haha to zupełnie jak ja. Czytam codziennie, na początku się trochę udzielałam, ale teraz kompletnie brak czasu. Chociaż obiecuje poprawę i wygospodarowanie w ciągu dnia chociaż kilku chwil na napisanie posta [emoji12]. A skoro już pisze to pochwałę się że u mnie wszystko oki. Dzisiaj już 11+5 więc niedługo koniec pierwszego trymestru [emoji4]
Ooo kojarzę Cię z wątku staraczek. Tam chyba obie byłyśmy bardziej aktywne 🤣
 
Ja osobiście mieszkam w Słupsku. Do Gdańska jeżdżę do kliniki invicta..na prenatalne.. . W Słupsku mam oddział ale słyszałam że w Gdańsku właśnie w klinice są świetni lekarze... A tak to niestety nie pomogę. Możesz poczytać opinie...
Gisiaczek, ja pracuję w Słupsku 😊 ale rodzić chyba w Koszalinie będę...
 
reklama
Do góry