reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Jesteśmy już po wizycie!😘 U nas wszystko ok, lekarz wykluczył wady genetyczne. Jutro mamy wizytę u lekarza to znowu się zobaczymy😍 Co do płci lekarz nam nie powiedział nic bo stwierdził, ze jest za wcześnie, dopiero gdzieś ok 16 tyg, ale moim przyjaciółkom mówił już na pierwszym prenatalnych wiec ciekawe 😁 Ale grunt, ze zdrowe ❤ 😍 Na zdjęciu 3D nasz 6,20 cm maluszek😘
Gratulacje, super ❤
 
Tak? 😁 No właśnie moje mamusie po stazu, chłopak, dziewczynka?😍 swoją droga to niesamowite jak ten maluszek był spokojny w brzuszku, na usg w 10 tc tez grzeczny i spokojny 😊
mój synek podobnie wyglądał na zdjęciu po pierwszych prenatalnych, więc może faktycznie chłopiec 🤔🤔😊 trochę dziwne, że nie chciał nawet powiedzieć, czy według niego bardziej to chłopiec, czy bardziej dziewczynka...ja mam prenatalne za tydzień i mam nadzieję, że dowiem się mniej więcej, czy to córa, czy synuś 😊😊😊
 
Mam trochę dziwne pytanie, Dziewczny jak w ciąży miejcie włosy. Ja mam problemy z kregosłupem, wiec nie mogę nachylać się nad wanną, wiec na macie do ćwiczeń (zwiniętej) klekalam przed wanna, no ale teraz się staje trudniejsze i coraz bardziej meczace z uwagi na to, ze uważam na brzuch, kręgosłup, to lezalam na cyckach, jednak to do przyjemność nie należy 😜, zatem jak?
Włosy mam do ramion, long bob.
 
Mam trochę dziwne pytanie, Dziewczny jak w ciąży miejcie włosy. Ja mam problemy z kregosłupem, wiec nie mogę nachylać się nad wanną, wiec na macie do ćwiczeń (zwiniętej) klekalam przed wanna, no ale teraz się staje trudniejsze i coraz bardziej meczace z uwagi na to, ze uważam na brzuch, kręgosłup, to lezalam na cyckach, jednak to do przyjemność nie należy 😜, zatem jak?
Włosy mam do ramion, long bob.
Podczas prysznica myję tylko ostatnio :)
 
reklama
Ja nie rozumiem, przeciez dziecko to cud:) Dla mnie to jest takie małostkowe....bo co ludzie powiedzą. Ja osobiscie mam to gdzieś.Ludzie zawsze będą gadać.
Moja ulubiona zlota mysl : i nawet jeśli sie położysz zeby ludzie po Tobie chodzili to
i tak niektórzy będą twierdzić że jesteś niewystarczająco płaska
Tak wiec ludzie gadają i beda gadac jakby sie czlowiek nie starał
 
Do góry