reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Cześć dziewczyny chciałabym się przywitać termin porodu wychodzi w PL na 17.04 a w DE na 22.04 😅 czyli tak czy siak będę kwietniową mamą 😉 ciąża jak najbardziej planowana to będzie moja druga ciąża 😊 jestem mamą przecudownego synka 😊 jak to mówi mój mąż tym razem robiłem dziewczynkę😂🤣 no zobaczymy mi to wszystko jedno byle by było zdrowe 😊 nie wiem czy dam radę Was doczytać 🤔😁
Gratulacje ❤ trzymamy 🤞 żeby była dziewczynka!
 
reklama
Jeeeeeju ja już chce taki brzuchol [emoji1][emoji1][emoji1][emoji1] Po pierwszej ciąży jestem cała w rozstępach, ale jakoś mi to nie przeszkadza. Taka moja uroda [emoji16]
Ja też mam brzuch jak tygrys ;) a smarowalam się " specjalnym" kremem przeciw rozstępom [emoji23][emoji23][emoji23] Teraz raczej nie będę bo więcej raczej mi się nie zrobi bo nie ma już gdzie [emoji1751]
 
Czytam Was na bieżąco bo sobie robię przerwy w pracy.

Jakaś jestem taka na wdechu, mam bezowy śluz, plamienie ale beżowe, które bylo w 6t., 10t (robilam USG wszystko OK❤) i teraz 11+6, nic nie boli, jednak myślenie się włącza.
Mam apetyt, mdłości brak, wzdecia i gazy tak, bywa ze zakłuje mnie po lewej/prawej stronie.
Jutro prenatalne!
 
Laski tak dużo piszecie, że mam problem z nadążaniem :)

Witam nowe koleżanki :)

Z rozstępami niestety predyspozycje robią swoje :( Gratuluję dobrych genów jesli po ciązy ich nie macie :)

Dziewczyny, w którym tygodniu idziecie na prenatalne ( przezierność karkowa ) ? Moja gin robi , ale chcę zrobić u innego lekarza dla pewności i muszę się umowić na wizytę.
Ja jestem zapisana na 11+4, Pani w rejestracji mi powiedziała, że jeśli czegoś nie będzie widać to zawsze mają czas żeby powtórzyć badanie.
 
Laski tak dużo piszecie, że mam problem z nadążaniem :)

Witam nowe koleżanki :)

Z rozstępami niestety predyspozycje robią swoje :( Gratuluję dobrych genów jesli po ciązy ich nie macie :)

Dziewczyny, w którym tygodniu idziecie na prenatalne ( przezierność karkowa ) ? Moja gin robi , ale chcę zrobić u innego lekarza dla pewności i muszę się umowić na wizytę.
U mnie będzie 12 + 4 ;)
 
Mam trochę dziwne pytanie, Dziewczny jak w ciąży miejcie włosy. Ja mam problemy z kregosłupem, wiec nie mogę nachylać się nad wanną, wiec na macie do ćwiczeń (zwiniętej) klekalam przed wanna, no ale teraz się staje trudniejsze i coraz bardziej meczace z uwagi na to, ze uważam na brzuch, kręgosłup, to lezalam na cyckach, jednak to do przyjemność nie należy 😜, zatem jak?
Włosy mam do ramion, long bob.
Ja zanurzam się podczas kąpieli w wannie bo prysznica nie lubię, a z klękaniem przed wanną to też nie ma opcji 😄
 
Czytam Was na bieżąco bo sobie robię przerwy w pracy.

Jakaś jestem taka na wdechu, mam bezowy śluz, plamienie ale beżowe, które bylo w 6t., 10t (robilam USG wszystko OK❤) i teraz 11+6, nic nie boli, jednak myślenie się włącza.
Mam apetyt, mdłości brak, wzdecia i gazy tak, bywa ze zakłuje mnie po lewej/prawej stronie.
Jutro prenatalne!
Już jutro zobaczysz swoje Maleństwo 😍 Wspaniale ❤️ Dziś przeczytałam w którejś apce, że właśnie zaczyna się „złoty okres ciąży”, który potrwa do dwudziestego któregoś tygodnia 😄 Cóż, chyba nie pozostaje nam innego jak zacząć się tym cieszyć 😊
 
reklama
Ja też mam brzuch jak tygrys ;) a smarowalam się " specjalnym" kremem przeciw rozstępom [emoji23][emoji23][emoji23] Teraz raczej nie będę bo więcej raczej mi się nie zrobi bo nie ma już gdzie [emoji1751]
Jak sobie przypomnę ile kasy wydałam na te wszystkie specyfiki, które i tak nic nie pomogły, to bym coś naprawdę konkretnego dziecku kupiła za te pieniądze 😄😂
 
Do góry