reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Ja już się naczytałam że nieleczona infekcja układu moczowego może prowadzić do poronień 😐😳 ale chyba oprócz tych licznych fosforanów, mam wszystko w normie. Podobno pojedyncze bakterie często się zdążają i nie są niczym niepokojącym.
Zobacz załącznik 1177502
Tak szczerze jak poczytasz to nawet zjedzenie makreli moze prowadzić do poronień bo mozna sie czyms tam zarazic bla bla bla, tak więc lepiej unikać Doktora Google :)
 
reklama
Cześć :)

Chciałam dołączyć do Waszego grona. Spodziewamy się czwartego dziecka, termin porodu wg usg 18.04. Póki co w ciąży czuję się fatalnie, walczę z krwiakiem, ale jest już lepiej.

Fosforany w moczu, to często efekt diety - np. dużo nabiału czy określonych warzyw.
Doswiadczona mama witamy :)
 
Jak jak dzwoniłam się zapisać na badania prenatalne, to tylko mówili, żebym była z pełnym pęcherzem, maseczce i rekawiczkach + wypis ze szpitala, jeśli wcześniej poroniłam, co bym za darmo te badanie miała.
 
Dziewczyny a ja trochę odchodząc od tematu ale może któraś mi wyjaśni jestem dziś 8+6 czyli jeśli czytam książki na temat ciąży to czytam o tym, ze jestem w 8 tygodniu czy w 9? Bo już mi się myli 🙊 skończyłam 8 tygodni i zaczynam jutro 9 czyli już traktuje ciąże jako 9 tygodniowa czy jak to jest?
 
Zawstydzasz mnie! Ja 8.5h walilam w klawiaturę laptopa, jadlam i jadlam (kanpka z serem, kalafior, ziemiaki, sledzie z cebulą 😋)! Teraz leżę w planach gulasz i kluski śląskie na 2.dni,co by jutro nie gotować 😃, godzina leniuchowania się należy 😜😃!
Zazdroszczę ze możecie jeść ❤️ Mi ciężko cokolwiek przechodzi bo nudzi strasznie...
 
Spokojnie. Mi tez wyszly slabe wyniki.Myslalam ze to zapalanie, a co sie okazalo? Zle zrobilam badania. Gdybys miala zapalenie uwierz mi wiedzialabys o tym.Boli strasznie. Ja zrobilam tak. Powtorzylam badanie i zrobilam posiew. Wyszło bez bakterii a posiew negatywny. Wniosek....nie umiem sikac do kubka🤣🤣🤣🤣
A nie mówiłam, trzeba bardzo dobrze sie do badania moczu przygotować!!! Cieszę się że udało się ponowic badania i wszysko jest w normie 👍😃!
 
Dziewczyny a ja trochę odchodząc od tematu ale może któraś mi wyjaśni jestem dziś 8+6 czyli jeśli czytam książki na temat ciąży to czytam o tym, ze jestem w 8 tygodniu czy w 9? Bo już mi się myli 🙊 skończyłam 8 tygodni i zaczynam jutro 9 czyli już traktuje ciąże jako 9 tygodniowa czy jak to jest?
To identycznie jak ja 😊 czyli 8 tygodni skończone tak mi się wydaje bo nie jestem specjalista
 
Dziewczyny a ja trochę odchodząc od tematu ale może któraś mi wyjaśni jestem dziś 8+6 czyli jeśli czytam książki na temat ciąży to czytam o tym, ze jestem w 8 tygodniu czy w 9? Bo już mi się myli 🙊 skończyłam 8 tygodni i zaczynam jutro 9 czyli już traktuje ciąże jako 9 tygodniowa czy jak to jest?
Wiesz co aplikacje powiedzą Ci 9, a kazdy lekarz dokładny dzień 8+6!
 
reklama
Do góry