reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Pamiętacie, przyszła do nas jakoś tydzień temu dziewczyna, której źle wyszło badanie usg i lekarz skierował ją na prenatalne? Ktoś wie, jak potoczyła się ta historia? Cały czas o niej myślę, ale nie pamiętam nicku.
Ja pamiętam , jeszcze jej pisałam żeby jak najszybciej się umawiała , napisała później że udało jej się umówić i cisza.....
 
Ja u nas w szafie nawet nie próbuje robić miejsca :p . Też planujemy kupić komodę na ciuszki dla dziecka. Niestety nasz maluch na razie nie będzie miał swojego pokoju bo mamy mieszkanie 2-pokojowe. Może później pomyślimy nad czymś większym.
My na ten moment zrobimy z sypialni miejsce dla nas i dla malenstwa. Zas jak podrośnie, to przeniesiemy się do salonu, a dziecku zostawimy nasza sypialnie. Bo jednak różnica wieku z 1 córką jest za duża na wspólny pokój.
 
My na ten moment zrobimy z sypialni miejsce dla nas i dla malenstwa. Zas jak podrośnie, to przeniesiemy się do salonu, a dziecku zostawimy nasza sypialnie. Bo jednak różnica wieku z 1 córką jest za duża na wspólny pokój.
My tez wstawimy łóżeczko do naszej sypialni. Do około 2 lat dzieci zawsze spały w sypialni bo tak nam łatwiej było. Pozniej pomyślimy kto będzie spał gdzie.
 
My tez wstawimy łóżeczko do naszej sypialni. Do około 2 lat dzieci zawsze spały w sypialni bo tak nam łatwiej było. Pozniej pomyślimy kto będzie spał gdzie.
Ja inwestuje w dostawkę, bo staruch sie boi spac z maleństwem. Moja pierwsza córka od początku ze mna spala.
A ze on się boi, to chcę dostawkę i będę mieć tak samo obok:)
 
@emizior - nie odczytaj tego pytania jako zaczepki ani nic takiego, po prostu się zastanawiam - dwulatki są już dość kumate, nie przeszkadzało Wam to we współżyciu? W sensie, że dziecko jest w jednym pomieszczeniu?
 
@emizior - nie odczytaj tego pytania jako zaczepki ani nic takiego, po prostu się zastanawiam - dwulatki są już dość kumate, nie przeszkadzało Wam to we współżyciu? W sensie, że dziecko jest w jednym pomieszczeniu?
Myślę, że również są inne pozycje niż tylko po bożemu pod kołdra 😜 u nas jest identyczna sytuacja, mały śpi z nami, jeśli chcemy miło spędzić wieczór idziemy do salonu tam robimy nastrój, winko) teraz już nie) świece, film, nic nie tracimy, 😜
 
reklama
Myślę, że również są inne pozycje niż tylko po bożemu pod kołdra 😜 u nas jest identyczna sytuacja, mały śpi z nami, jeśli chcemy miło spędzić wieczór idziemy do salonu tam robimy nastrój, winko) teraz już nie) świece, film, nic nie tracimy, 😜
Albo łazienka czy kuchnia ^^
Ajj niech ten mój stary wraca już 🤤🤤
 
Do góry