reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Ja się najadłam nutelli i nje zasnę teraz 🤦‍♀️ A jutro na rano do pracy :/
Ja w ogole cierpię na bezsennosc nocna odkad moj wyjechal 🥺
Jest mi tak ciezko to ogarnac, zaczac normalnie funkcjonować ze szok.. szczegolnie teraz, kiedy po tyle perypetiach udalo nam się z ciążą.. musze przechodzić ja sama, zamiast wspolnie cieszyć się tym czasem..
 
Witajcie. Jestem tu nowa, mam 32 lata i to moja pierwsza ciąża. Jestem w 13+1 tc prenatalne badanie usg wykazalo u mnie przezierność 2,7 mm z crl 65 mm. Jest widoczna kość nosowa. Ryzyko trisomii 21 podwyższone. Czekam na pappa. Czy ktoras z was tez miala podobnie? Nie ukrywam ze bardzo sie tym przejelam.
 
Paranoja 🙄 Mnie osobiście od dawna nurtuje jedno, czy ludzie rzeczywiście mają aż tak pod górkę z myśleniem, czy robią z siebie takich niezaradnych bo to wygodne. I jeszcze to marnowanie czasu na „omawianie” problemów, których rozwiązanie jest oczywiste. Tylko po to żeby władną osobą zająć komuś czas. Dobrze, że chociaż odesłałaś nerwy 🤗
Myslę ze ludzie nie chcą decydować bo jak cos nie wypali,zwalą zawsze na tego co "odważył"się tą decyzję podjąć. Lepiej udawać sierotę niz wychodzić przed szereg. Standard....Moja szefowa często sie pyta mnie o różne rzeczy. Chodzi o to zebym wziela na barki nie tylko odpowiedź,ale tez odpowiedzialność bo jak cos to będzie że ja tak napisalam powiedzialam itp.
 
Witajcie. Jestem tu nowa, mam 32 lata i to moja pierwsza ciąża. Jestem w 13+1 tc prenatalne badanie usg wykazalo u mnie przezierność 2,7 mm z crl 65 mm. Jest widoczna kość nosowa. Ryzyko trisomii 21 podwyższone. Czekam na pappa. Czy ktoras z was tez miala podobnie? Nie ukrywam ze bardzo sie tym przejelam.
Jest nas kilka kochana niestety :(
 
reklama
A ja ze swoim smiejemy się że jak dobrze pójdzie to może za rok jakieś przytulaski 😀😀
Dzieci 👶👶najważniejsze, takie uroki ciąży wysokiego ryzyka jakoś się przetrwa 😊
Byliśmy dziś u lekarza na USG innego niż oststnio teraz widzi dwóch chłopców ostatnio inny lekarz stwierdził że będą dziewczynki ale nie ważne co między nogami będzie i tak nie mamy na to przecież żadnego wpływu najważniejsze że brykaja zdrowe dzieciątka ❤❤
 
Do góry