reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Tak, znam dobrze tego bloga i czytalam, pytalam bo na innych stronach odradzali, ale sama jak juz pisalam jadlam, chcialam tylko zapytac jak sie wiekszosc zapatruje😉
Właśnie dlatego ja nie czytam innych stron, bo jak wiadomo internet to źródło wielu bzdurnych informacji, po co sobie mieszać w głowie 😋
 
reklama
My mamy roombe ale tylko odkurza , a myjący sprawdza się? Myje się jakimś plynem czy sama woda ?bo też sie zastanawiam nad kupnem myjącego :) trzeba sobie ułatwiać 😄
Ja mam Viomi V2 Pro - odkurzająco/myjący. Moim zdaniem sprawdza się świetnie 😊 myje samą wodą, więc raczej to służy to odświeżenia podłogi niż jakiegoś generalnego mycia, ale tak na co dzień myśle ze to wystarczy, ale raz w tygodniu myśle ze warto przejechać tradycyjnym mopem (ja tak robię) 😄
 
Dziewczyny mam taki blachy problem. W srode jestem umówiona na paznokcie/ uzupełnianie zelu/. Nie wiem czy isc czy odpuścić. Moze ja juz wszystko wyolbrzymiam ,ale nie wiem co robic😶

A do sklepu normalnie chodzisz? Jeśli tak, to czym różni się wizyta z uzupełnianiem żelu od zakupów? Ja bym poszła, ale to ja ;)


Hej dziewczyny. Codziennie zasypiałam z obawa, ze jak wstanę będę się gorzej czuć i będzie gorączka. Dziś czuje się odpukać super ❤😘!

Super! :)

Super [emoji3590] oby tak było cały czas [emoji8]


Hej [emoji4]

OMG jaki miałam sen [emoji33][emoji33] uprawiałam sex z moim ginem w gabinecie [emoji23][emoji23][emoji23][emoji1751][emoji1751][emoji1751] najlepsze jest to , że gość mnie w ogóle nie pociąga [emoji23] przeżywam amnio i chyba mój mózg to przetwarza po swojemu [emoji23][emoji1751].
Iiiiiii pierwszy raz od nie pamiętam kiedy nie wstawałam siku w nocy [emoji7][emoji7] dzidzia chyba prezent na urodziny zrobiła [emoji4]

TEgo jeszcze nie słyszałam, fajne sny :D


Mam glupie pytanie- jecie jajecznice? Bo zdania sa podzielone, jak to we wskazaniach dla kobiet w ciazy. Ja raz zrobilam i dzis tez mam ochote. Tylko robilam taka mega scieta zeby nie bylo nic plynnego😉

Nie jem jajecznicy, w ogóle w tej ciąży nie mam ochoty na jajka. Gdybym miała, to bym jadła.


My mamy roombe ale tylko odkurza , a myjący sprawdza się? Myje się jakimś plynem czy sama woda ?bo też sie zastanawiam nad kupnem myjącego :) trzeba sobie ułatwiać 😄

Też mam roombe. Kupiłam rok temu i miałam w pranie kupić ten drugi myjący, bo wtedy go jeszcze nie było u nas. No i jak zobaczyłam jak działa roomba i ile kosztowała, to powiedziałam, że nie mam zamiaru tracić znów tyle kasy na coś co będzie podobne do roomby. Nie jestem z niej zadowolona. Fakt, odkurzy jak mnie nie ma w domu, ale szału nie ma. A muszę zaznaczyć, że u mnie w domu nie ma zbyt wielu rzeczy na podłodze, mamy sporą przestrzeń i sprzątamy na bieżąco, więc nie ma zbyt wiele roboty ta roomba. Jestem za to bardzo zadowolona z myjki parowej karcher. Fakt, trzeba samemu myć, ale nie napracuję się za bardzo, bo wystarczy ze max 2 razy przejadę w jednym miejscu i już jest czyste.
 
Też mam tego Xiaomi mopujacego, właśnie jeździ, a ja leżę w łóżku, bo mnie boli głowa. W ogóle jestem ostatnio nie do życia. Jeszcze dziś dziecko na każdym kroku pokazuje mi dowody swojej "miłości", natomiast strasznie faworyzuje tatę... Ktoś pisał, że czeka, aż dziecko zacznie mówić, żeby usłyszeć "kocham Cię mamo" (@Marynia88 ?). Moje mówi bardzo dużo, a ja nadal czekam 🙄

No a jajka to moja miłość. W kazdej postaci. Mogłabym jeść po dwa- trzy dziennie. Dziś była shakshuka😋
 
Ciąża ogólnie osłabia te mięśnie już sama w sobie. Ale do drugiego porodu szlam normalnie w majtkach a po porodzie przez kilka dni pieluchę nosiłam bo zero trzymania moczu miałam. To była nowość bo po pierwszym nawet nie zauważyłam różnicy. Jeszcze mnie lekarka pocieszała ze do pół roku to normalne i mam martwić się jak będzie dłużej. Ale szybko wszystko wracało do porządku i po tygodniu już trafiałam do łazienki 😀 a teraz nawet przy skakaniu czy kichaniu ok. Tylko boje się znowu takich atrakcji i to permanentnych. Ale znowu CC tez to może być jak z deszczu pod rynnę.
Ojej, zaczynam ćwiczyć mięśnie dna miednicy od dziś, bo czuję, że mam słabe. Jeszcze ja drobna, a pierwsze dziecko prawie 4 kg, drugie też się duże zapowiada 😔 a po pierwszym porodzie miałam nietrzymanie przez prawie tydzień, tzn jak już był pęcherz wypełniony, to leciało samo, więc po prostu częściej chodziłam do łazienki, żeby go nie przepełniać
 
reklama
Do góry