reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

A ja kurcze oczywiście na siku jak każda z Was pewnie.. i potem np. 2:30 oczy jak 5 zł i nie zasne ze 2 godziny. krece sie tylko z boku na bok...
myślałam na pocątku, że to przez spanie w dzień, ale już raczej w ciągu dnia nie sypiam...
O nie ja nie śpię w dzień bo chociażby na pół godziny oko zmrużę to nie ma spania do 2-3 w nocy [emoji1751] wolę się przemeczyc w dzień i iść normalnie spać.
 
reklama
[/QUOTE]
2 godziny po porodzie do domku ale fajnie. Teraz to by to było dla mnie idealne rozwiązanie, chociaż może bałabym się o nowonarodzoną dzidzie, w szpitalu to zawsze poobserwują.
[/QUOTE]
Chyba o męża chodziło ze 2h po porodzie koniec odwiedzin :)
 
Katastrofa z tym spaniem.. a mówią wszyscy...wypoczywać dużo i wysypiać się... a jak tu się człowiek ma wyspać jak zasnąć nie może ;)

hmm... może polecicie na bezsennse nocy jakieś dobre filmy/seriale najchętniej z netflixa :)
 
Ja mam butelke wody na trzy dni😱😱 mąż sie wkurza ale w miedzyczasie to herbatka to soczek...nie lubie wody a na prenatalnych niby wyszło,że wody poniżej normy. W poprzedniej ciąży pod koniec miałam mało wód ale że młody uparciuch nie chcial w terminie wyjsc to na drugi dzień miałam mieć wywołany( na szczescie w mocy skurcze przyszły). Nie przybierał ma wadze od czterech tygodni przez to małowodzie i powoem wam że trzeci porod dziecko z najmniejszą wagą a najbardziej bolesny....zobaczymy jaki będzie ten..
Ale z tego co wiem to do tych 2 litrów wypijanej "wody" w ciągu dnia jak najbardziej wliczany herbatki owocowe,ziolowe, soki zdrowe a nie tylko czysta woda. Ja wody więcej pije latem a zima, jesienią nadrabiam herbatkami właśnie których pije mnóstwo :)
 
Jeśli chodzi o okres, to tez gdzieś o tym czytałam. To będzie również moj pierwszy porod. W czasach gimnazjalnych/szkoły średniej przechodzilam wlasnie takie miesiączki, ze niekiedy musialam zostac w domu, takze jestem ciekawa jak to się bedzie miało rzeczywiście do porodu..
Nie wiem jak to się ma do porodu, ale też miałam takie okresy i po porodzie już takiego bólu nie czułam, ale nadal były obfite
Cześć dziewczyny witam się z Wami w nowym tygodniu :) dzis u mnie od rana same przyjemności ponieważ świętuję swoje 30 urodziny [emoji4][emoji4][emoji4] syn zaśpiewał mi już z milion razy sto lat :D dostałam super prezenty a o 17 mam zamiar świętować z synem tesciowa i mezem tortilla, dla nich winkiem, goframi i szarlotka [emoji3059][emoji3059] tortów nie lubimy więc szarloteczka czeka ale mam chęć na tą tortille już bym zjadla. [emoji1787][emoji1787][emoji1787]

U nas jutro takie usg standardowe u mojego gina, wizyta kontrolna :) Moj maz wczoraj przyszedł zestresowany, jak on będzie odganiał chłopaków od naszej Anastazji która mieszka jeszcze w brzuchu [emoji1787][emoji1787] jakos o syna się nie martwi [emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787]
Sto lat w zdrowiu szczęściu i miłości :-)


Kamiska jestesmy z Tobą. Wszystko będzie dobrze. Zobacz ile kciuków jest zacisnietych, nie ma innej opcji :-)

Czytam wasze opisy porodów i chyba już bym chciała mieć maluszka koło siebie [emoji7] tez macie takie mysli?
 
Ale z tego co wiem to do tych 2 litrów wypijanej "wody" w ciągu dnia jak najbardziej wliczany herbatki owocowe,ziolowe, soki zdrowe a nie tylko czysta woda. Ja wody więcej pije latem a zima, jesienią nadrabiam herbatkami właśnie których pije mnóstwo :)

mi ostatnio Pani dr tak samo powiedziała, że powinnam więcej pić.. staram się ale ciężko czasami tak wciskać w siebie..
 
reklama
Tak. Mi usg starczy na 3 dni :) potem się 2 dni boje potem mi przechodzi zeby znow po tygodniu przyjść stres :) na mam we wtorek i minie tydzień i 1 dzien... Bo genetyczne u innego a Teraz musze pokazać się u mojego prowadzącego:) i ciagle zastanawiam się czy ok wręcz dzis nawet mam przez to zły humor, wieczorami klade sie na plecach, klade na brzuchu rękę i próbuje wyczuc czy coś się rusza :)
Robię to samo 🤣
 
Do góry