reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Hej dziewczyny ja będę pewnie jakiś czas mniej albo wcale nieobecna na forum , dziś zmarła moja teściowa i mąż mnie teraz potrzebuje,nie wiem jak dalej bedzie co tera będzie sama jestem przerazona tym co nas czeka :( dziewczyny jak jest z pogrzebem ?czy kobieta w ciąży może iść? Bo różnie się mówi :(ehh
kochana dużo sił dla was! Bardzo mi przykro, i nie czytaj i nie słuchaj głupich zabobonów. Jeśli czujesz że musisz tam być to idź, może poprostu nie ściskaj się tam z nikim, choć teraz pewnie ludzie unikają tego .. Mi ojciec zmarł miesiąc przed porodem, miałam tysiąc kilometrów, nie pojechałam bo nie dałam rady i fizycznie i psychicznie, natomiast później pojechałam na grób i tam się z nim pożegnałam.. Wybór należy do ciebie jaka silna się czujesz, napewno nie kieruj się zabobonami naszym babek i prababek 🤦‍♀️
Myślę że mąż też będzie cię potrzebował w tamtej chwili.. Wyrazy współczucia
 
Dzidziu [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️

Boże trzęsę się jak galareta.... Naszły mnie wątpliwości czy ja dobrze robię [emoji29][emoji29][emoji29]

Mama.antosia Boże bardzo współczuję Tobie i całej rodzinie , trzymajcie się [emoji17][emoji17][emoji8]
Bardzo dobrze robisz! I trzymamy mooocno kciuki! Bądź dzielna, wytrzymasz jeszcze trochę i będziesz miała pewnosc jak żadna inna! W końcu będziesz mogła wrocic do życia! Trzymaj sie!😘
 
mama.Antosia przykro mi, to musi być bardzo trudne :( jeśli czujesz, że powinnaś iść na pogrzeb to idź, jeśli to zbyt duże emocje dla Ciebie, to odpuść. ❤

Kamiśka trzymam mocno kciuki ❤

Moja mama jutro idzie do szpitala na operację. Coraz bardziej się stresuję. Poprosiłam męża żeby pojechał z nami, bo nie wiem czy dam radę. Wcześniej traktowałam to jak jedno z zadań, punkt do zrobienia, a teraz zastanawiam się czy zobaczymy się ponownie w piątek po wypisie czy nie 😢
 
mama.Antosia przykro mi, to musi być bardzo trudne :( jeśli czujesz, że powinnaś iść na pogrzeb to idź, jeśli to zbyt duże emocje dla Ciebie, to odpuść. ❤

Kamiśka trzymam mocno kciuki ❤

Moja mama jutro idzie do szpitala na operację. Coraz bardziej się stresuję. Poprosiłam męża żeby pojechał z nami, bo nie wiem czy dam radę. Wcześniej traktowałam to jak jedno z zadań, punkt do zrobienia, a teraz zastanawiam się czy zobaczymy się ponownie w piątek po wypisie czy nie 😢
Trzymam mocno kciuki za Ciebie i Twoją Mamę✊✊✊ i oby czas do piątku (gdy się znowu zobaczycie) szybciutko Wam minął.
 
Wyrazy współczucia :(
Jeżeli czujesz się na siłach to powinnaś pójść i wspierać męża.
Mojej mamie jak była w 5 miesiącu ciąży z moja siostra zmarła mama i poszła na pogrzeb, bo jak nie pójść i nie pożegnać kogoś bliskiego...
Hej dziewczyny ja będę pewnie jakiś czas mniej albo wcale nieobecna na forum , dziś zmarła moja teściowa i mąż mnie teraz potrzebuje,nie wiem jak dalej bedzie co tera będzie sama jestem przerazona tym co nas czeka :( dziewczyny jak jest z pogrzebem ?czy kobieta w ciąży może iść? Bo różnie się mówi :(ehh
 
reklama
Dzidziu [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️

Boże trzęsę się jak galareta.... Naszły mnie wątpliwości czy ja dobrze robię [emoji29][emoji29][emoji29]

Mama.antosia Boże bardzo współczuję Tobie i całej rodzinie , trzymajcie się [emoji17][emoji17][emoji8]
W takich sytuacjach chyba powinien lekarz ci pomoc zadecydowac,a masz specjaliste wiec wie co robi
 
Do góry