reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

@modesty zaraz nie będą Ci mierzyć całego dziecka tak jak do tej pory więc to nie ma większego znaczenia tak naprawdę. Moje ostatnie zdjęcie z USG jakie mam to czaszka i długość uda, o długości płodu to nawet nie usłyszałam. :)
 
reklama
Dziewczyny ja już po! Przezierność karkowa mierzył dwa razy. Raz wyszło 1,9 a 2 raz 2,3 także już stres!
Co lepsze te moje dziecko się tak schowało, że wszystko pomierzył i cały czas był tyłem lub bokiem i nie pokazał kości nosowej! Także nie to, że jej nie ma, tylko nie pokazał z przodu. Mówił, ze widział kość nosową z boku, ale musi ją zobaczyć z przodu. Lekarz cud naprawdę..

Malenstwo ma 6,5 cm.

I coś co mnie martwi naprawdę mało ruchliwe to dziecko! On je pukał tą głowicą a ta tylko nogami i rękami obracała się jak cgce

Prawdopodobnie dziewczynka ❤

Mega się cieszę 🥰 a tu macie jej nogi i siemka do ciotek!
Doobrze jest, wspaniałe wieści kochana! Dzidzia ❤ rośnie 😃Badz spokojna, lekarz zawsze robi kilka pomiarów i kazdy u Ciebie mieści się w normie. Bizuaaaaki 😜😘😘.
 
Stara jak świat, poświęcona obrączka i nitka.
Lewą ręką chwyta się obrączkę na kilka sekund, po czym trzyma się ją nad dłonią na nitce. Jeżeli obrączka zaczyna robić kółka to na dziewczynkę, Jeżeli ruch wahadłowy to na chłopaka. Po każdym dziecku trzeba obrączkę włożyć między kciuk, a palec wskazujący i na nowo ustawić nad dłonią. Jak obrączka nie wykaże żadnego ruchu i się zatrzyma nad dłonią to koniec ilości dzieci. :)
Moja mama ma nas 4 i tak też jej wychodzi, 3 dziewczyny i chłopak :p
A ja nie mam święconej obraczki, mam slub cywilny, nie kościelny. Nie wróżę zatem 😜
 
Wiem, że temat balsamów już był, ale wtedy jeszcze ich nie używałam. Kupiłam Palmers i Mustele i według mnie ten drugi jest lepszy, skóra jest bardziej odżywiona po nim - chociaż wiadomo, że ewentualne efekty działania będę mogła ocenić dopiero za kilka miesięcy :D
 
Cześć wszystkim 😊
Czytam Was od początku, niedawno miałam małą przerwę, ale znów stalyscie się obowiązkowym dodatkiem do porannej kawy 🙈
Nie odzywałam się wcześniej, jestem raczej typem ducha, bo mało rozmowna bywam 😅 ale, że macie zamknąć forum to szybciutko założyłam konto żeby móc podglądać Was legalnie 😎
Nazywam się Monika, mam 32 lata. Mam córkę Klaudie w wieku 7 lat. W brzuszku podobno mieszka druga dziewczynka 🧑 termin wychodzi mi na 16 kwietnia. Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona 🤗
Gratulacje!! ❤

Ale zaraz zaraz to nie trzeba mieć tu konta i czyta kto chce! What!!!! 🙈????
To zdjęć nie wystawiam dopóki nie będzie zamkniete, bo to nie fair, czytac sobie i podglądać.
 
A ktory tydzien?ja w 12+1 mialam usg i przeziernosc 2.3 z pappa mi wyszlo ryzyko T21 1-5500 tez sie troche zmartwilam ta przeziernoscia,bo dziewczyny maja tu mniejsze duzo,ale pappa troche mnie uspokoilo.ja tak mysle ze ten plyn pozniej zanika,moze jakbym poszla 12+4 to by bylo mniejsza przeziernosc...nie wiem
Ja w 12 tyg mialam przeziernosc raz 1.4 raz 1.9 i gdy lekarz a on jest mega dobrym lekarzem powiedział że wspaniale to nie zastanawiałam się dłużej, norma to chyba do 2.9 więc czym się martwicie? :)
 
reklama
Do góry