reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

mam dwie koleżanki jedna młodsza a druga starsza i nie robiły pappy ale fakt robiły nifty. Faktycznie komplet badań usg + pappa dają razem chyba 95% pewności samo usg 70 czy 80%. I pappa ma wyłapywać tez nieprawidłowości w łożysku. Mamaginekolog pisze o tym fajnie i tutaj dziewczyny tez to pisały.
Jeśli jesteś młoda to faktycznie kwestia do przemyślenia czy robić pappa. Porozmawiaj z lekarze jeszcze
Wiesz co u mnie z wiekiem może nie ma wskazan, choć mam 31lat.. zdecydowałam się głównie z racji poprzedniej ciąży obumarłej i faktu,że męża siostra w zeszłym roku urodziła synka z zespołem Edwardsa 😔
 
reklama
W pl :) a później Pani doktor przyszła i powiedziała tylko "aha jednak zdrowa"

Dziewczyny jestem zalamana... Tyje w zawrotnym tempie... Nie obzeram się, nie jem aż takich głupot no dobra pozwoliłam sobie na pół princessy wczoraj bo mam problem z cukrem ze mi strasznie spada i muszę szybko zjesc coś mega słodkiego, a ogólnie nawet odmówiłam schabowego na rzecz zdrowego obiadu i tak jest codziennie, jem chleb pełnoziarniste, nie jem po 18 jem co 3h, a że słodyczy to cukierek /dwa dziennie i wiecie co? Tragedia poprostu tyje z dnia na dzień... Jeden dzień z princessa +0.5kg
To jest jakieś nienormalne jak tak dalej pójdzie znow wyląduje z +30 kg na końcówce... Wogole niewiem co się dzieje jest jakaś mama której tak równie Waga? Ja dodatkowo mam takie zaparcia ze chodze raz na tydzień do kibelka :/
Powiem wprost: jeśli masz kasę idź do dietetyka, niech ci ułoży co i jak może się sprawdzi. A może też taka twoja "uroda" i tak tyjesz... Ja mam taki brzuch w 4 miesiącu gdzie moja bratowa mówi że takiego w 6 nie miała.
 
Hej dziewczyny! Dopiero 14 tydzień a mnie tak bolą plecy w pracy że ledwo wytrzymuję... 😭 Też tak macie? Myślałam że problemy z plecami to w późniejszych tygodniach się zaczynają 😅 Mam możliwość iść od poniedziałku na zwolnienie, ale kierowniczka i mój partner chcą żebym została do końca miesiąca bo dostanę dodatkowe pieniądze za brak absencji... Ale ja już ledwo daję radę, pracuję na kasie i te plecy naprawdę niedługo pękną mi w pół. Co byście zrobiły na moim miejscu? Czekać i przemęczyć się jeszcze te kilka dni czy pieprzyć bonus? Wiem, że kasa na ziemi nie leży ale moje zdrowie też nie a wszyscy dookoła mówią że mam wytrzymać 😔 Dla mnie to jest straszna męka
Mnie boli krzyż..... a nie masz możliwości stsc prz kasie na zmianę z siedzeniem? Moze twoj pracodaeca Ci jakoś ulży
 
Hej. Mama już poszła. Najpierw rezonans, później na blok operacyjny. Cały czas ryczę. Weszłam do was żeby się trochę oderwać.

I juz nie pamiętam co chciałam wam napisać :-/

Pamiętam tylko, że któraś pytala o ciemny stolec po tabletkach. Może jest w nich dużo żelaza?
 
Taaaak u mnie też tak było ale powoli się przełamuje, też nie jest tak w 100 procentach już super ale widzę poprawę, mało z nim rozmawialam na ten temat a teraz trochę więcej ale tylko trochę jak go najdzie :)
my do prenatalnych i wyników to właściwie oboje nie rozmawialiśmy za bardzo. W poprzedniej ciąży były małe zawirowania wiec teraz się baliśmy. Dodatkowo ja JesCze mało osobom powiedziałam i przed badaniami to nikomu wiec nawet pogadać nie było z kim.
Ale ok teraz jest super i robimy pozytywne wizualizacje 😄😄😄
 
Hej. Mama już poszła. Najpierw rezonans, później na blok operacyjny. Cały czas ryczę. Weszłam do was żeby się trochę oderwać.

I juz nie pamiętam co chciałam wam napisać :-/

Pamiętam tylko, że któraś pytala o ciemny stolec po tabletkach. Może jest w nich dużo żelaza?
Trzymaj się kochana [emoji3590] wirtualnie przytulam [emoji8] domyślam się tylko jak musisz się czuć biedulko [emoji17][emoji17]
 
Doczekałam się na wyniki pappa, ryzyka niskie :) chociaż po samym usg ZD było 1:333, a skorygowane jest 1:6662. Zastanawiam się czy robić jeszcze nifty albo sanco
jeżeli masz możliwość i chcesz być spokojna to zrób. To jest raczej niskie ryzyko wiec ewentualnie kiedy będziesz oczekiwać na wyniki nifty to będziesz mogła być bardziej spokojniejsza. Bo jednak jakby nie było zawsze to oczekiwanie stresuje
 
Hej. Mama już poszła. Najpierw rezonans, później na blok operacyjny. Cały czas ryczę. Weszłam do was żeby się trochę oderwać.

I juz nie pamiętam co chciałam wam napisać :-/

Pamiętam tylko, że któraś pytala o ciemny stolec po tabletkach. Może jest w nich dużo żelaza?
Mocno przytulam!!! 😘
Bądź dobrej myśli, na pewno wszystko będzie dobrze!
Trzymaj się Kochana 💚💛🧡
 
reklama
Do góry