reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

A i brzuch mi urósł. Rośnie skokami. Dwa dni temu go nie było, dzisiaj ciążowa piłeczka. Ładnie wygląda, okrągły nie rozlany na boki, ale chyba niedługo będę się rozglądać za zimowa kurtka, bo w swojej nie dotrwam, tym bardziej że zima to tutaj jeszcze w kwietniu bedzie. Teraz juz mi się robi ciasno, ale ja noszę dwie kurtki w pracy jedną pikowaną puchowa i na to zimową tez puchową. Czuje się czasami jak bałwan. Nie wiem co będę ubierać jak śnieg spadnie. Strasznie zimo jest mi w tej ciąży. Pamiętam w pierwszej chodziłam zimą w bluzie, w drugiej bylo w miarę ok, a teraz to marznę na każdym kroku.

A macie może żylaki na nogach? Mi się robią coraz gorsze. Miałam iść zamknąć żyły w grudniu, ale zaszłam w ciążę i musiałam przenieść plany na później.
 
reklama
Wszystko będzie dobrze Kochana [emoji847]🤍
Trzymaj się kochana [emoji3590] wirtualnie przytulam [emoji8] domyślam się tylko jak musisz się czuć biedulko [emoji17][emoji17]
Mocno przytulam!!! [emoji8]
Bądź dobrej myśli, na pewno wszystko będzie dobrze!
Trzymaj się Kochana [emoji172][emoji169][emoji3448]
Jesteście najlepsze [emoji173] dziękuję za wsparcie
 
Hej. Mama już poszła. Najpierw rezonans, później na blok operacyjny. Cały czas ryczę. Weszłam do was żeby się trochę oderwać.

I juz nie pamiętam co chciałam wam napisać :-/

Pamiętam tylko, że któraś pytala o ciemny stolec po tabletkach. Może jest w nich dużo żelaza?

wiem co czujesz, jestem z Tobą myślami! Wszystko będzie dobrze !!!
 
Ja od pewnego czasu też wstaje więcej razy. I jak mam uczucie pełnego wypróżnienia moczu to nie myślę ile go było :p

@Mama2018mama to Ty mówiłaś że masz Zjd? I którą postać? Zmieniło się coś u Ciebie w ciąży? Ja mam mieszaną ale głównie biegunkową. Zaparcia nie do przeżycia przychodziły kiedy nie mogłam sobie pozwolić na gazy (miejsce publiczne, wstydziłam się), później było ich multum w organizmie, ale nie mogłam tego fizycznie zrobić, dopiero jak coś ruszyło to co jakiś czas się udawało i dopiero jak się pozbyłam wszystkich to mogłam iść na dwójkę.
Odkąd jestem bardziej świadoma staram się nie dopuszczać do takich sytuacji i już wolę biegunkową opcję :p Teraz w ciąży jest lepiej choć mam wrażenie lekkich zaparć, a i tak wypróżniam się minimum raz czy dwa dziennie.

A jak już jest ten temat... Czy dziewczyny biorące prenatal duo też macie ciemny stolec? Dopiero zaczęłam brać i to chyba od tego?
Powiem Ci mialam stwierdzone kilka lat temu i jakoś nic się nie zmieniło jedynie lekkostrawne rzeczy mi pomagają, teraz zaparcia są okropne ale właśnie wpadlam na pomysł ze bede jesc więcej weglwoodanow bo może jem za mało, znalazlam też taka dietę foodmap czy coś tzn tam są zakazane i dozwolone produkty i faktycznie np po Mleku bez laktozy nic mi nie jest a po zwykłym cierpię
Hej. Mama już poszła. Najpierw rezonans, później na blok operacyjny. Cały czas ryczę. Weszłam do was żeby się trochę oderwać.

I juz nie pamiętam co chciałam wam napisać :-/

Pamiętam tylko, że któraś pytala o ciemny stolec po tabletkach. Może jest w nich dużo żelaza?
Będzie wszystko dobrze, nie płacz Bo dzidzia płaczę :( wierze, ze bedzie wszystko będzie jak najlepiej tulimy mocno
my do prenatalnych i wyników to właściwie oboje nie rozmawialiśmy za bardzo. W poprzedniej ciąży były małe zawirowania wiec teraz się baliśmy. Dodatkowo ja JesCze mało osobom powiedziałam i przed badaniami to nikomu wiec nawet pogadać nie było z kim.
Ale ok teraz jest super i robimy pozytywne wizualizacje 😄😄😄
Nooo ja to tak po cichu sobie w głowie rozmyślałam wcześniej a teraz już tak bardziej śmiało, maz zwraca się do brzucha Anastazja i mówi że chyba będzie pyskata bo ja taka się zrobilam 🤣
 
Mnie boli krzyż..... a nie masz możliwości stsc prz kasie na zmianę z siedzeniem? Moze twoj pracodaeca Ci jakoś ulży
Ja miałam podobnie tzn. pracuje przy reklamacjach w markecie budowlanym, ledwie też dawałam radę ale gdybym poszła tydzień wcześniej na L4 to wiele bym straciła , poszli mi na rękę i wzięłam przed L4 tydzień urlopu.. nie wiem czy w przypadku premii za brak nieobecności, by to zdało egzamin ale jeśli tak to może warto się dogadać 😊
 
A i brzuch mi urósł. Rośnie skokami. Dwa dni temu go nie było, dzisiaj ciążowa piłeczka. Ładnie wygląda, okrągły nie rozlany na boki, ale chyba niedługo będę się rozglądać za zimowa kurtka, bo w swojej nie dotrwam, tym bardziej że zima to tutaj jeszcze w kwietniu bedzie. Teraz juz mi się robi ciasno, ale ja noszę dwie kurtki w pracy jedną pikowaną puchowa i na to zimową tez puchową. Czuje się czasami jak bałwan. Nie wiem co będę ubierać jak śnieg spadnie. Strasznie zimo jest mi w tej ciąży. Pamiętam w pierwszej chodziłam zimą w bluzie, w drugiej bylo w miarę ok, a teraz to marznę na każdym kroku.

A macie może żylaki na nogach? Mi się robią coraz gorsze. Miałam iść zamknąć żyły w grudniu, ale zaszłam w ciążę i musiałam przenieść plany na później.
ja zauważyłam na udach takie pajączki żyłek rozlane 🤷🏼‍♀️
 
A ja właśnie dzwoniłam dowiedzieć się o moje wyniki PAPPA i moja pani doktor na kwarantannie jak i wielu lekarzy z tego szpitala😞 w poniedziałek opisze je inny lekarz, jeśli coś będzie źle to będą dzwonić... Jeśli nie zadzwonią to wyniki odbiorę dopiero na połówkowym, nie widzę sensu jechać po same wyniki.
 
reklama
Hej. Mama już poszła. Najpierw rezonans, później na blok operacyjny. Cały czas ryczę. Weszłam do was żeby się trochę oderwać.

I juz nie pamiętam co chciałam wam napisać :-/

Pamiętam tylko, że któraś pytala o ciemny stolec po tabletkach. Może jest w nich dużo żelaza?
Trzymam za Was kciuki✊✊✊
 
Do góry