reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Wszystko załatwia zakład....
Mi płaci moja firma a później oni biorą te pieniądze z zusu zawsze wypłatę mam do 10tego...
po 33 dniach pracodawca przekazuje wniosek do ZUSu i wtedy już oni Cię przejmują, ale nic nie wiadomo mi o tym żebyśmy same musiały coś wysyłać [emoji848]
Ej ej to zależy od ilości pracowników zatrudnionych w firmie [emoji6]
 
Zmienię trochę temat... Czy jest możliwe, że czuję ruchy dziecka w 14 tygodniu? Dzisiaj miałam wrażenie, że coś mnie łaskocze w środku i później jak sprawdzałam detektorem tętno to mniej więcej właśnie w tym miejscu była dzidzia. Dzisiaj w ogóle jakaś szalona, cały czas mi uciekała 😅 No i jest już wyżej niż była poprzednio. Niby w drugiej i każdej następnej ciąży można szybciej wyczuć ruchy, ale czy aż tak? 🤔
No jasne :) Ja już czuje ponad tydzień A dziś mam 15+1 :)
 
Możliwe. Ja jestem w 16 tyg i czuje szkraba wybryki już. W kolejnej ciąży jesteś bardziej świadoma i łatwiej jest rozróżnić ruchy [emoji16]
U mnie 17+3 trzecia ciąża i ruchów brak lipa ale w sumie nie wiem gdzie mam łożysko. W drugiej ciąży było na przedniej ścianie może teraz też.

Mama jest juz ok godzinę operowana. Opóźnienie godzinne miała. Ale mówiła ze moje jutro wyjdzie a nie w piątek
 
reklama
Cholernie nie sprawiedliwe to jest.... U mnie w firmie szef "lubi" zatrudniać młode dziewczyny i niby twierdzi , że mamy do czego wracać po macierzyńskim , ale jak redukował etaty w swojej drugiej firmie to bez mrugnięcia okiem zwolnił dziewczynę która pracowała prawie 7 lat i wróciła nie dawno z macierzyńskiego [emoji1751][emoji17] także ja bez mrugnięcia okiem poszłam na L4 nie będę się na siłę wykazywać jak nie mam pewności że nie zobaczę "papa" po powrocie.
To prawda. Trzeba myśleć o własnym tyłku. Ja bardzo przeżyłam tę sytuację. Poczułam się wykorzystana i oszukana.
 
Do góry