reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

plus do tego dwie mamy robiące extra torty [emoji1]
Tez kiedyś robiłam, ale przestałam, bo mnie za dużo stresu to kosztowało. Za tydzien corka ma urodziny i tak myślę zrobić czy kupić? Niby bym się trochę tym pobawiła, ale z drugiej strony znów to sprzatanie kuchni :-D
Hej, ja jakaś rozdrażniona jestem, nie umiem do końca określić dlaczego i jakieś dziwne użalanie nad sobą mi się niedawno włączyło...a tego bardzo nie lubię. Teraz czuję że się powoli uspokajam ale takie stany mam nie pierwszy raz...
Ma może któraś z Was Mamusie podobnie czasami? Jak sobie z tym radzicie?
Też tak mam i tez mam tego dość. Przerywamy na tydzień remont i myśle czy wskoczyć na matę poćwiczyć joge to mi kiedyś pomagało i na umysł i ciało.
 
reklama
Sory dziewczyny że tu wstawiam ale zastanawia mnie to jak posłowie PiS mogą decydować za nas kobiety.
To już dzisiaj 22 października będzie głosowanie widziałyście..
Wiesz to nie do końca tak jest, że PiS. Każdy projekt obywatelski który trafia do sejmu musi być przegłosowany. Fakt, że PiS ma zgodne poglądy zapewne z postulatami z ustawy to już inna bajka, bo nie tylko oni.
Dla mnie każdy powinien mieć prawo bezpiecznego wyboru bez podróży np na Słowację.
 
Tez kiedyś robiłam, ale przestałam, bo mnie za dużo stresu to kosztowało. Za tydzien corka ma urodziny i tak myślę zrobić czy kupić? Niby bym się trochę tym pobawiła, ale z drugiej strony znów to sprzatanie kuchni :-D
Też tak mam i tez mam tego dość. Przerywamy na tydzień remont i myśle czy wskoczyć na matę poćwiczyć joge to mi kiedyś pomagało i na umysł i ciało.
A może jakieś ćwiczonka właśnie - na to nie wpadłam - dzięki za podpowiedź.
 
Co to wgl jest i skąd wiesz ze nie masz przeciwciał? Ja nawet nie wiem 🤷🏼‍♀️🤔
Ja na szczęście mam przeciwciała, ginekolog mi zlecał badanie na początku ciąży, Nie jest to standardowe badanie. Cytomegalia jest podobno groźniejsza niż toksoplazmoza w ciąży. ' Według szacunkowych danych ok. 10-70% dzieci w wieku przedszkolnym zaraża się od swoich rówieśników ' stąd obawy o możliwość zarażenia się od dziecka przedszkolnego.
 
Ja tak : woda z cytryna przegotowana dziś rano, potem 3 śliwki suszone, i siemie lniane zalane ciepła woda, jak przez tydzień do kibelka nie moglam chodzić tak od wczoraj byłam już 3 razy 😜😜😜 także bardzo polecam naturalne sposoby :)
Nie spodziewałam się że pobyt w toalecie zakończony powodzeniem da tyle radości 😂
Czuje sie jak piórko 😁😁😁
 
Dziewczyny, opowiem Wam jeszcze o kolejnym koronaparadoksie. Rozmawiałam wczoraj z przyjacielem. Jego tata choruje na nowotwór. Choroba rozsiana. Aktualnie został pozbawiony możliwości wykonania badania kontrolnego w postaci PET przez swój macierzysty szpital, z oczywistego powodu w postaci COVID. Zmuszony poszukać pomocy w prywatnym ośrodku otrzymał z niego skierowanie na PET. Badanie (w ramach prywatnego zlecenia) przeprowadził pierwotny ośrodek leczenia. Tak, ten sam, który odmówił wykonania badania z uwagi na COVID.
Bo to tak niestety jest...to co jest państwowe w tym szpitalu jest dla covidu i odmawiają bo nie mogą inaczej, natomiast część usług sprywatyzowana może dalej pracować normalnie... A że ten sam budynek no to cóż...
 
reklama
Do góry