reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Moj tez potrafi tak błysnąć, ze brokat przy nim to pikuś.. tym bardziej, że jest za granicą. Bo gdyby był na miejscu, to jakbym jebutnęła, to by 3 dni spał, 4 do tyłu chodzil, 5 bez muzyki tańczył 😒
🤣🤣🤣🤣 normalnie padłam ten tekst ....no moj faworyt. Zrobiłas mi wieczór az smieje sie do telefonu 🤣🤣🤣
 
U mnie juz 4 miesiac a moj maz dopiero leciutko zaczyna mnie traktowac jakos bardziej ciazowo.przydaloby mu sie jakies usg .on to taki urodzony optymista,ale jest tak pesymistycznie ostrozny do tej ciazy ze szkoda gadac,brzuch mi wyszedl to zaczal wierzyc chyba dopiero.wiem ze sie cieszy ale wciaz nie chce zapeszac bo poroniona to byl dla nie go szok,i to jak ja to przezywalam tez bylo dla niego straszne.
Nigdy nie zapomne jak pojechalam pod narkoze na zabieg lyzeczkowania,i pozniej po juz, przewozili na inny oddzial,a on juz stal przy drzwiach z przerazona mina(pracowal w szpitalu mial "znajomosci" i dostep do miejsc).Ja taka cala rozesmiana,jeszcze po narkozie i cala szczesliwa ze przezylam pierwsza operacje w zyciu,odrazu sie usmiechnal,wtedy tak jakos uderzylo mnie jak bardzo on to przezywal
 
reklama
Do góry