reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Co do zębów...dziąsła mi strasznie krwawią więc pewnie wrócił problem ten co kiedyś miałam. Jeśli macie też problem to mi lekarz polecił i mi pomogło wtedy: mięciutka szczoteczka dla dzieci, pasta na problemy z ząbkami i dziąsłami ( u mnie lacalut) i płukanie jamy ustnej roztworem z wody i wody utlenionej by obkurczalo naczynka.
Więc od dziś znów zaczęłam stosować bo dzieciak mnie zębów pozbawi...
 
reklama
Ja mam przeciagniety skrot do tej strony na pulpit i tak wchodze we wszystko.nie mam appki,jak klikam na skrot to tak jakbym sie logowala na strone baby boom odrazu,moze tak sprobuj?
Ja tak sako robię. Mam link do strony i jestem tu stale zalogowana, apka mi sie nie podobala.
Wysłałam Ci też wiadomość na priv z.linkaki
 
Matko Boska mam 70 stron do nadrobienia, nie daje rady przeczytać pracując, drzemajac i ogarniając chatę ☹️a tu wątek zamknięty i też nic mi się nie rozwija, więc chyba nie zostałam dodana. Na listę kwietniowych się dopisywałam ☹️
 
Iwka ja w 15 tez myślę jej tu juz takie brzusia maja dziewczyny a ja tyci, a jutro 17+0 i jest, 2. tygodnie poczwkaj i będzie 👍👍👍
Dzidziu to prawie4 tyg dalej jesteś niż ja, mi pokazuje apka 13+3, chciałabym żeby mój brzuszek już był taki bardziej widoczny, może w końcu chociaż jedne śpioszki bym kupiła...
 
reklama
Do góry