reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Dzidziu to prawie4 tyg dalej jesteś niż ja, mi pokazuje apka 13+3, chciałabym żeby mój brzuszek już był taki bardziej widoczny, może w końcu chociaż jedne śpioszki bym kupiła...
Kasiu będzie będzie z bliźniakami naaagle boom Ci wywali zobaczysz😃👍!!! Smaruj się bo Ci potrzaska jak mojej Mamie ❤
 
reklama
O matko to ja tak samo.... A śledzę forum od rozpoczęcia starania....
Dziewczyny mam mala radę dodajcie jakis zdjęcie, obrazek avatar profilowy, bo ludzie nie czytaja czasami nickow, ale patrza na zdjęcie.
Widzę ze sa w Kasie z nr w nick, ja tego nie zapamiętam np.który nr pisze a który nie. Do tego ostanio nawal nowych osób i ciężko przez to wyłapać kogoś kto nawet stale pisze bo avatar nic nie mówi. 👍👍👍
 
Dziewczyny mam mala radę dodajcie jakis zdjęcie, obrazek avatar profilowy, bo ludzie nie czytaja czasami nickow, ale patrza na zdjęcie.
Widzę ze sa w Kasie z nr w nick, ja tego nie zapamiętam np.który nr pisze a który nie. Do tego ostanio nawal nowych osób i ciężko przez to wyłapać kogoś kto nawet stale pisze bo avatar nic nie mówi. 👍👍👍
Też bardziej kojarzę po avatarach, ale ta nowa lista to naprawdę przepalam chyba ten link Hahaha 🤣🤣🤣.
 
No właśnie, wszędzie o tym trąbią... Mój mąż twierdzi, że to po to żeby zrobić szum i zakryć przejście ustawy o niekaralności lekarzy za błędy popełniane przy leczeniu w czasie covidu.... Uważa, że zawsze kiedy coś innego istotnego jest po cichu przepychane to ponownie wywleka się temat aborcji żeby ludzie o niczym innym nie mówili.. Tymczasem wyrok TK to tylko interpretacja pbpwiązującego prawa, a nie jego zmiana... Hmmm może i tak jest... ;) Chociaż dokładnie się nie znam, ale miałoby to sens
Przyznaję racje mam takie samo zdabie jak Twój Mąż!!! To dokładnie taki mechanizm.
Inna głosna sprawa by przepłynąć gorszą, jansie zastanawiam o których lekarzy chodzi wszystkich czy tych w szpitalach covidowych? Bo co ma jedno z drugim?
 
reklama
To napiszę jeszcze raz , był wątek na który się dopisujemy do listy do wątku zamkniętego i jest on TUTAJ :
https://www.babyboom.pl/forum/index.php?threads/109969/

Ten kto się nie dopisal , zanim powstał wątek zamknięty niestety nie był brany pod uwagę... Ciężko było go nie zauważyć ponieważ temat się przewijał i prawie 60 dziewczyn z tego kilka duchów , które mało co pisza albo i wcale zdołały się dopisać.
 
Do góry