reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

O to Ciebie w końcu wyprzedzę 😂 Ja mam 29.10 i dobrze, bo już go zmuszę, by mi wypisał coś na to swędzenie, bo zwariuję.

@Martxx1 wiesz, że ciąża zabiera 6% mózgu? :p Mój mąż się ze mnie śmiał w poprzedniej ciąży, że mi zabrała 60%, bo ja czasem właśnie nie kontaktowałam za bardzo i strasznie zapominałam ;)
To mi ciąża zabrała nieco więcej mózgu....czasem samia nie wierzę w to co robię, co mówię lub jak rozumuję😁😁😁
 
reklama
Wiecie co, oczywiście możemy się różnić zdaniem i mieć różne podejście do tematu ale mnie jakoś zdołowała decyzja trybunału... Pewnie gdybym nie była w ciąży to nie zasmuciloby mnie to a bardziej wkurzyło. A teraz jest mi smutno...

Ja się strasznie tym przejęłam, nie dość, że covid to jeszcze cichaczem takie coś wprowadzają, ten kraj jest chory i coraz częściej mam ochotę stąd uciec :(
 
O to Ciebie w końcu wyprzedzę 😂 Ja mam 29.10 i dobrze, bo już go zmuszę, by mi wypisał coś na to swędzenie, bo zwariuję.

@Martxx1 wiesz, że ciąża zabiera 6% mózgu? :p Mój mąż się ze mnie śmiał w poprzedniej ciąży, że mi zabrała 60%, bo ja czasem właśnie nie kontaktowałam za bardzo i strasznie zapominałam ;)
Hahaha padłam! Mi na pewno więcej zabrała 🤣🤣
 
Pierwszy raz od bardzo bardzo dawna włączyłam TVN24 i nie wierzę w to co widzę..... Poprostu nie wierzę... Aż mam ochotę każdego wyborcy PIS podejść i przywalić w twarz żeby Ci ludzie się ocknęli...
Mam to samo. Jestem wściekła na ślepych wyborców. Nie chcę poruszać tematu polityki, ale nid wiem co trzeba mieć w głowie, chyba to samo co właśnie ten śmieszny długoPIS..
Jestem załamana i bardzo przeżywam tą sytuację.. Od wczoraj non stop o tym myślę i dalej nie wierzę...
 

Załączniki

  • Screenshot_20201023_081654.jpg
    Screenshot_20201023_081654.jpg
    188 KB · Wyświetleń: 33
  • Screenshot_20201023_081509_com.facebook.katana.jpg
    Screenshot_20201023_081509_com.facebook.katana.jpg
    126,5 KB · Wyświetleń: 35
Dzień dobry ☕☕
Też mam wizytę 3 listopada, ale bez usg 😥

Czy któraś z Was miała badanie kolposkopowe w ciąży, po badaniu cytologicznym?

Co do gorącego tematu.. Gdzieś przeczytałam komentarz, że teraz kobiety nie będą już tylko inkubatorami, ale i żywymi trumnami jeśli mają być zmuszone urodzić dzieci które umrą w trakcie lub chwilę po porodzie... Coś strasznego.
 
reklama

nie jest tak źle naprawdę. Wyszły ci już ósemki, rosną normalnie? Ja miałam wszystkie wyrżniete tylko po kawałku. Wychodziły, cofały się i tak ładnych pare lat. Umówiła mnie moja znajoma dentystka do chirurga. Szłam do niego z nastawieniem, że wyrwą mi tylko 2 tak mi dentystka mówiła. Wchodze a gościu do mnie to co rwiemy 4 na raz. Ja na to, że jak się da to czemu nie. No i wyszłam bez 4 zębów. Miałam dwie dziury szyte, ale ogólnie naprawdę nie było źle. Jeśli u Ciebie prosty przypadek, to nie ma co się stresować ;)
A tak swoją drogą, to miałam ból głowy codziennie odkąd pamiętam. Czasami łapały mnie migreny. Po wyrwaniu zębów jak ręką odjął. Oczywiście na jakiś czas, bo teraz znów boli, ale nie codziennie jak wcześniej. Badania różne mi robili, nie wykazały żadnych zmian w głowie. A okazało się, że największym winowajcą były zęby.

Witam się z rana 😊 ja już od godziny na nogach, dosłać nie idzie... O 9 wyruszamy do Łodzi na prenatalne i już jestem w stresie cała... Tak czekałam a teraz się boję...
Mam nadzieję,że mnie tu nie opuścicie na forum, bo odkąd na nim jestem to jest mi dużo lepiej psychicznie 😊
Życzę Wam wszystkim miłego dnia 🤍

Kciuki zaciśnięte :D
 
Do góry