reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Joga nie dla każdego, mi wręcz szkodziło na kręgosłup 🤷‍♀️. Przed ciąża bylam baaardzo aktywna, a teraz kapec, do tegilo mam zalecenie oszczędnego trybu zycia.
U mnie oszczędniej się już nie da 😂🙈 takiego mam lenia, że aż wstyd. No zobaczymy jak będzie bardziej bolało to zaprzestane, ale czegoś muszę spróbować bo 6 miesięcy taka połamana chodzić to ja dziękuję 😂
 
reklama
Mnie też uspokoiłyście, ale jeszcze dwa tygodnie temu jak miałam mega ochotę na makaron z sosem pomidorowym, to Tomek musiał pół miasta objechać by znaleźć taki bez bazylii, oregano i rozmarynu w składzie 😂
A to moglas pomidora sobie popaciac z sola i pieprzem w garnku i dodac makaron:)
 
Ooooo nadrobilam!!!
Kasia z kotem pewnie, ze dalej jestem i tu 👍👍👍!! Muszę się nauczyć nr jaki masz.w nicku 😝!
Drogie ja wciąż pracuję po 8h dziennie, więc zwykle czytam z opóźnieniem. Kosmicznie dużo mam nosa w komórce 🙉, ale to moja 1 ciąża, nie mam w otoczeniu rodzinnym, bliskim nikogo z doświadczeniem (jednej znajomej z 1rocznym synkiem powiem po połówkowycg) i dlaego forum to remedium na wszystko, obawy, radość i wątpliwości.

Wczoraj po po 21 zjadlam oven baked lays i o 00:00 TURBO kłucie po lewej sronie przy pachwinie, no myślę albo jelita (ostatni zakręt 🤣 jak to mawia M.jednej z nas) albo wiezadła sie rozszerzaja! Rano juz napierdziela mnie brzuch, leżę leżę, polecialam do wc i ulga, wybaczcie ten temat z rana, ale jelita wciąż daja mi meeega popalic!!! Nauczka by chipsów nie jesc na noc 🙈🙈🙈! W tym miejscu często mnie kłuje i za nisko juz teraz, żeby to była Dzidzia ❤!

Spokojnej niedzieli Drogi Mamy 👍😃!
 
A to moglas pomidora sobie popaciac z sola i pieprzem w garnku i dodac makaron:)

Mój umysł nastawiony na to, że muszę go mieć tu i teraz nawet nie pomyślał o takim rozwiązaniu, choć jak teraz o tym myślę, to rzeczywiście byłoby najlepszym wyjściem 🙁 całe szczęście, że T. nie czyta tego forum, gdyż bym miała niedzielę pełną docinek i zero spełniania kolejnych zachcianek przez kolejnych kilka dni 😉

Ooooo nadrobilam!!!
Kasia z kotem pewnie, ze dalej jestem i tu 👍👍👍!! Muszę się nauczyć nr jaki masz.w nicku 😝!
Drogie ja wciąż pracuję po 8h dziennie, więc zwykle czytam z opóźnieniem. Kosmicznie dużo mam nosa w komórce 🙉, ale to moja 1 ciąża, nie mam w otoczeniu rodzinnym, bliskim nikogo z doświadczeniem (jednej znajomej z 1rocznym synkiem powiem po połówkowycg) i dlaego forum to remedium na wszystko, obawy, radość i wątpliwości.

Wczoraj po po 21 zjadlam oven baked lays i o 00:00 TURBO kłucie po lewej sronie przy pachwinie, no myślę albo jelita (ostatni zakręt 🤣 jak to mawia M.jednej z nas) albo wiezadła sie rozszerzaja! Rano juz napierdziela mnie brzuch, leżę leżę, polecialam do wc i ulga, wybaczcie ten temat z rana, ale jelita wciąż daja mi meeega popalic!!! Nauczka by chipsów nie jesc na noc 🙈🙈🙈! W tym miejscu często mnie kłuje i za nisko juz teraz, żeby to była Dzidzia ❤!

Spokojnej niedzieli Drogi Mamy 👍😃!

Mnie dość często ciągnie właśnie po lewej stronie i lekarz powiedział, ze to normalne, gdyż mogę mieć zrosty układu pokarmowego i rozrodczego. Nie wiem na ile to prawdopodobne, ale mnie uspokoiło 🙂
 
Mnie przeraża ile ja czasu teraz na tel siedzę 🤦‍♀️ Rano po przebudzeniu tez pierwsze co to trzeba nadrobić. Tez się przez to zastanawiałam nad opuszczeniem ale ciagle trwam.
tez prawda. Ja ostatnio wyłączyłam raport tygodniowy ile siedzę na tel. Bo mnie to wkurzało :) i czasem faktycznie przesada ale teraz wole zajrzeć tu niż w internet i w te informacje :)
 
@Chichuni talibka 🤣🤣🤣 dobre! Moje jelita to kompania talibów!

03.11 mam mam wizyte, będę prosić o takie raz prast USG bp poprzednie 06.10,.a do 19.11 połówkowych jeszcze, a ja bym juz chciała wiedzieć czy na 100% Córcia ❤!
Do dzisiaj mnie terroryzuje 🙄
Już od rana mi cisnienie swietnie podnosi, żeby przypadkiem nie było za niskie..
 
Cześć Dziewczyny,
ze względu na małą ilość postów na Majówkach od jakiegoś czasu podczytywałam Wasze forum - termin mam na początek maja, ale wiadomo, że różnie z tymi datami bywa 😉
Byłyście dla mnie źródłem pocieszenia w ciężkich chwilach - gdy zaczęłam plamić, później gdy pojawiło się krwawienie, które okazało się być krwiakiem - czytałam, że nie musi to oznaczać najgorszego i naprawdę dałyście mi nadzieję ❤️ Jak również stanowiłyście źródło wspaniałych inspiracji - dzięki informacjom z tego wątku kupiłam poduszkę ciążową z Biedronki i legginsy z Lidla 🙂
Nie odzywałam się wcześniej, gdyż po moich przejściach wolałam zaczekać na badania I trymestru, które miałam wczoraj i upewnić się, że wszystko wygląda dobrze. I jeśli mogę, to bardzo chciałabym dołączyć do Waszej Społeczności, gdyż pomimo różnicy w terminach swoimi dobrymi wiadomościami dajecie mi tak potrzebny obecnie spokój 🙂 I proszę Was - nie znikajcie, nie obrażajcie się za zamknięty wątek i jego kryteria, naprawdę ten otwarty wątek robi wiele dobrego - piszę to na własnym przykładzie. I za to Wam wszystkim bardzo dziękuję, a teraz już kończę tę przydługą wiadomość, gdyż hormony szaleją i aż się popłakałam 🙂
😱🤩😱 witamy ! Ja Ciebie rozumiem doskonale. Idealnie opisałaś to to co można czuć od obawy po pocieszenie które można tu odnaleźć. A odnośnie emocji to ja wczoraj popłakał się oglądając filmik jak para biorąca ślub wchodziła do kościoła tańcząc !!! Tzn najpierw drużbowie i pan młody i pani młoda z tatą 🤦‍♀️🤪 aż mąż kazał to włączyć od początku i tez oglądał 😳😁
 
Kochana dokładnie też czułam niepokój, jeszcze mój M. się śmiał,że przedwczoraj przecież byłam na prenatalnych i było super,a ja się denerwuje.. wydaje mi się,że to pokłosie tych wszystkich informacji ostatnio, przy okazji których czyta się historię mnóstwa kobiet.. Ogólnie normalnie jestem osobą, która bardzo ciężko wyprowadzić z równowagi, czy doprowadzić do płaczu (mimo,że mam od lat nerwicę lękowa,która u mnie ponoć bierze się właśnie z tłumienia emocji), ale ta ciąża sprawia,że zrobiłam się bardzo emocjonalna właśnie. Po prostu nie mogę czytać o tym wszystkim bo zaraz mi się płakać chce.. a czy nie włączysz tv, Facebook, Instagram wszystko zawalone i czytasz chcąc nie chcąc 🤷 a potem stresy i obawa..
dokładnie ja nie czytam już - wiec plusem będzie ze zostanie więcej czasu na forum 😃 ale tez już mam ciśnienie jakoś zawsze mi przychodzi po pierwszym tygodniu od wizyty. Ze byłam było ok a teraz mysle co się tam dzieje - ale to widzę ze każda tak ma
 
reklama
Cześć to tak jak ja, wczorajszy wieczór musiałam odbić sobie błogim wieczornym lenistwem. Zwłaszcza, że z pracy wróciłam po 20.
Weekendy zawsze nas tutaj mniej, bo wszystkie mamy zajęcia, rodziny i wiadomo siedziec przykutym do telefonu też niefajnie :)
Życzę wszystkim miłej niedzieli :)
Cześć rano :) nadrobiłam wszystko :) wczoraj już dosłownie odłożyłam telefon bo natlok informacji wiadomo jakich z każdej strony przytłacza. Do tego wirus nie pomaga. Z reguły jest tyle obaw i wątpliwości o dziecko a tu jeszcze to.
Ale tak mysle ze jednak to forum to miejsce gdzie statystyczne tych informacji jest najmniej :) wiec dziewczyny które zastanawiają się nad opuszczeniem - zostańcie - w zasadzie tutaj jest więcej informacji pozytywnych niż gdzie indziej :)
 
Do góry