reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Ooooo nadrobilam!!!
Kasia z kotem pewnie, ze dalej jestem i tu 👍👍👍!! Muszę się nauczyć nr jaki masz.w nicku 😝!
Drogie ja wciąż pracuję po 8h dziennie, więc zwykle czytam z opóźnieniem. Kosmicznie dużo mam nosa w komórce 🙉, ale to moja 1 ciąża, nie mam w otoczeniu rodzinnym, bliskim nikogo z doświadczeniem (jednej znajomej z 1rocznym synkiem powiem po połówkowycg) i dlaego forum to remedium na wszystko, obawy, radość i wątpliwości.

Wczoraj po po 21 zjadlam oven baked lays i o 00:00 TURBO kłucie po lewej sronie przy pachwinie, no myślę albo jelita (ostatni zakręt 🤣 jak to mawia M.jednej z nas) albo wiezadła sie rozszerzaja! Rano juz napierdziela mnie brzuch, leżę leżę, polecialam do wc i ulga, wybaczcie ten temat z rana, ale jelita wciąż daja mi meeega popalic!!! Nauczka by chipsów nie jesc na noc 🙈🙈🙈! W tym miejscu często mnie kłuje i za nisko juz teraz, żeby to była Dzidzia ❤!

Spokojnej niedzieli Drogi Mamy 👍😃!
[/QUOT
Mnie też często lewa strona kłuje nie wiem czy to te zaparcia i właśnie ostatni zakret czy coś się rozszerza ehh
 
reklama
Dopiero teraz zorientowałam się, że zmiana czasu była, a tak się dziwiłam, że dzieci przed 6 wstały :D

Oj, im mniej zabawek i gadżetów tym lepiej. Mnie się wczoraj udało zmobilizować córkę do odłożenia części zabawek, których nie chce. Uzbierało się całe pudło, a zabawek dalej moim zdaniem ma zbyt dużo..
 
tez prawda. Ja ostatnio wyłączyłam raport tygodniowy ile siedzę na tel. Bo mnie to wkurzało :) i czasem faktycznie przesada ale teraz wole zajrzeć tu niż w internet i w te informacje :)
Ja też tak mam wolę tutaj zajrzeć i poczytać jak się macie ☺
Nawet takie objawy klucie po lewej stronie samej człowiek by rozkminial co jak dlaczego a tu dziś czytam że ma was kilka taki objaw to. Już spokojniejsza jestem 🙂🙂🙂
 
Dzień dobry :)

Wczoraj miałam bardzo pracowity dzień. Cały czas sprzątałam i ogarniałam po remoncie (który i tak się jeszcze nie skończył). Ale możemy już normalnie usiąść przy stole, ugotować w kuchni. To mi dało motywację żeby ogarnąc wszystko w jeden dzień. Nadchodzący tydzień będe odpoczywać ;) (w miarę możliwości)

Ma któraś z Was kocyk z wełny merynosów z la milou? Jakieś opinie?
 
@Patii_666 @Nadziejka2021 no nie mogę Chyłki ogladać bo mi się ciśnienie podnosi. Tyle istotnych rzeczy mi pozmieniali, że się wkurzam co chwilę, no i ten beznadziejny Kordian 🤦 To jedyna seria Mroza, która lubię (reszta jak dla mnie bez składu i ładu dla kasy, byle szybciej) a i tu już się wkurzam i czekam, aż w Chyłkę trafi meteor albo porwą ja kosmici 🤦
 
Też właśnie będę polować na wyprzedażach, tym bardziej,że ja fanką minimalistycznych i klasycznych ubranek, żadnych wzorków ani obrazków. Z tego co widziałam w hm mają wiele 5pakow bodziakow, spodenek czy klasycznych spiochow, więc na początek powinno być ok.
Ja podobnie, planuje na zimowych wyprzedażach coś pokupować, chociaż ostatnio przeglądając ofertę sieciówek byłam w szoku ile rzeczy mi się podobało. Ale muszę zachować zimną głowę, bo jeszcze mojej dziewczynie może coś wyrosnąć między nogami, więc na spokojnie.
 
reklama
Ja przeczytałam dwie Chyłki i chyba już skończę. Co prawda czytało się je przyjemnie, ale jakieś takie przewidywalne te kolejne wydaje mi się? Jak u Dana Browna- każda część niby o czym innym a na jedno kopyto napisana. Filmu nie oglądam. Za to czekam z niecierpliwością na kolejny sezon Peaky Blinders😍
 
Do góry