reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Mój umysł nastawiony na to, że muszę go mieć tu i teraz nawet nie pomyślał o takim rozwiązaniu, choć jak teraz o tym myślę, to rzeczywiście byłoby najlepszym wyjściem 🙁 całe szczęście, że T. nie czyta tego forum, gdyż bym miała niedzielę pełną docinek i zero spełniania kolejnych zachcianek przez kolejnych kilka dni 😉



Mnie dość często ciągnie właśnie po lewej stronie i lekarz powiedział, ze to normalne, gdyż mogę mieć zrosty układu pokarmowego i rozrodczego. Nie wiem na ile to prawdopodobne, ale mnie uspokoiło 🙂
Od czego takie zrosty mogą się zrobić?
Też często miewam takie bóle po lewej stronie...
 
Nowe mieszkanie czy remontowaliście stare? Fajnie tak już usiąść i wiedzieć, że wszystko zrobione. Ja mieszkam już ponad rok na nowym a dalej kupa roboty....
Mieszkamy tutaj dwa lata. Miało być tylko malowanie salonu i położenie czegoś między meble w kuchni. Skończyło się na naprawianiu ścian, bo krzywe, poprzedni właściciel jak łączył płyty na ścianie, to nie wytarł i były garby jak u wielbłąda. Do tego zmienialiśmy oświetlenie i wszystkie kontakty. Gościu sie z tymm bawił 3 tyg, a i tak w kuchni wszystkiego nie dokończył. Został jeden pokój, ale tam jak się zamknie, to nawet miesiąc moze siedziec, bo nie będzie mi przeszkadzać. Później jeszcze czeka nas wymiana okien, ale dopiero zamówione. Gościu mnie ogólnie denerwuje bardzo, może i robi dobrze, ale dużo siedzi albo wyjeżdża a praca stoi rozgrzebana.
 
U mnie to uciekły od niedawna wszystkie objawy ciążowe [emoji85] , więc czuję się jak nowonarodzona :)
Dzisiaj pogoda taka piękna w Wawie, że aż żal nie wykorzystać tego na spacer, oczywiście po lesie, bo tam bez maseczki można chodzić [emoji1787]

Zobacz załącznik 1192334
Na Pradze południe nadal dramat.... Szaro buro i tragicznie....
 
Tak tak 😏w ostatniej ciąży niewydolność szyjki poronienie w 20 tyg. Chcą teraz zapobiec wcześniej bo lubią się takie sytuacje powtarzać a teraz jest dwoje dzieci to większe ryzyko.

Ale założenie szwu może mieć jakieś negatywne konsekwencje? Moja szyjka też jest pod ścisłą obserwacją i troszkę mnie nastraszyłaś 🙁
 
Dziewczyny jutro jade do szpitala we wtorek będą zakaldali mi szew ale mam stress mega 😲😲😲
Nastraszyla mnie pani doktor bardzo wiadomo o wszystkim musi poinformować .
A który to tydzień? Jak długa szyjka? Która ciąża? Ja mam isc 2 listopada na szew..to już moja trzecia ciąża zagrożona, w drugiej też miałam szew, ale boję się tak samo jak wcześniej, więc wiem co czujesz; powodzenia!
 
reklama
Do góry