reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Jak Ty to robisz, ze o tej porze jeszcze nie spisz😱? Ja padam o 21-max 22. A czesem zdarza mi siebprzysnac kolo 18... jak zawsze siedzialam po nocach, tak teraz masakra jakas. W pierwszej ciazy mialam dokladnie tak samo.
a to jest dobre pytanie ?? Tez się zastanawiam :) ja to samo 21 i spać. Fakt budzę się raz lub dwa w nocy ale wieczorem nie mam siły
 
reklama
W tej ciąży blizniaczej taka sama płeć 🥰🥰parki niestety nie będzie 😀
Ja jestem z ciąży bliźniaczej i mam właśnie brata bliźniaka więc z ogromnym sentymentem czytam posty mam z bliźniakami :) ja też czekam do badań połówkowych i zobaczymy co tym razem się okaże. Cały czas mam przeczucie od początku ciąży, że to dziewczynka 😂
 
Ja kupiłam na allegro właśnie angelsound i byłam niezadowolona, zwróciłam. Wg mnie jakas podróbka 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️

Ja mój kupiłam na OLXie kierując się tylko tym by był od ręki, gdyż tak mnie przeraziły te bóle po lewej stronie brzucha... I póki co sprawdza się dobrze - Tomek od 10 tc bez problemu wyszukuje tętno, jednak staramy się go używać sporadycznie 🙂
 
Jak Ty to robisz, ze o tej porze jeszcze nie spisz😱? Ja padam o 21-max 22. A czesem zdarza mi siebprzysnac kolo 18... jak zawsze siedzialam po nocach, tak teraz masakra jakas. W pierwszej ciazy mialam dokladnie tak samo.
W weekendy dłużej spie, ja ciągle pracuję (zdalnie) dlaego w weekendy spie na maxa, ile by to nie było. Czasami po pracy drzemka i tak przesuwa mi sie pora spania.
Niestety mój Maż to nocny Marek🙈🙈🙈, a ja mam lekki sen i drażni mnie, ze kreci, czasami mnie obudzi. 🙉😜
 
To przypomnij o co i kogo chodziło, bo ja jestem tu od początku i nie pamiętam czegoś takiego, jedynie była sytuacja z czarną i jakimiś cyferkami, ale ona naprawdę przesadzała
Kto, to powiem ci ze nie mam zielonego pojecia ktory to byl nick... a chodzilo o dziewczyne ktora sie bardzo martwila o swoja ciaze, a druga po niej wiecznie chamsko jechala-a wszystkim innym ktore napisaly, ze cos je boli czy nie pokoi, to zaraz byla gadka, ktorego meritum brzmialo „na pewno poronisz”moze nie bezposrednio ale w ten sposob gadka szla... nie wiem, ale wg mnie kobiecie w ciazy sie takich rzeczy nie mowi jak nie ma sie 100%pewnosci. Stwierdzilam, ze nie ma sensu sie denerwowac i czytac takich rzeczy, zwlaszcza, ze ja sama jestem osoba, ktora sie wiecznie o cos martwi(chociaz zazwyczaj o tym nikomu nie mowie). Potem Administratorka strony na moja prosbe usunela wszystkie moje dane z forum, wiec wpisow tez juz nie ma. Nie ma co wspominac zlych chwil:)
 
reklama
W weekendy dłużej spie, ja ciągle pracuję (zdalnie) dlaego w weekendy spie na maxa, ile by to nie było. Czasami po pracy drzemka i tak przesuwa mi sie pora spania.
Niestety mój Maż to nocny Marek🙈🙈🙈, a ja mam lekki sen i drażni mnie, ze kreci, czasami mnie obudzi. 🙉😜
Ja nawet jak bym sie starala pospac dluzej, to budze sie o 6-7. Od zawsze tak mialam-tylko kiedys jeszcze pozno szlam spac:p a teraz jak dziecko🤦🏽‍♀️Brakuje mi tylko popoludniowej drzemki😂
 
Do góry