reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Dziewczyny ale się wkurzyłam..
Pisałam do Invicty o wyniki. Napisała, że w ciągu 14 dni, to spoko do 2 listopada, umówili mnie na wizytę 6 listopada i napisała, że wyniki mogę odebrać osobiście kuźwa 100 km ode mnie po teleporadzie czyli po wizycie u mojego gina. Jestem zła. Napisałam, że w takim razie rezygnuje z teleporady z genetykiem i wyniki chce mieć 3 listopada czyli po 14 dniach od badania.. Nie chcę przekładać wizyty, bo znów będę tydzień dłużej czekać mmm
ale druga sprawa ze w obecnych czasach utrudniają zamiast pomagać
 
reklama
Moja kolezanka wymiotowala cala ciaze:( nie codziennie, ale wieksza czesc tygodnia i to o roznych porach dnia. pierwszy raz sie spotkalam z takim czyms-no ale sie zdarza niestety:(
moja tez. Nawet dziś mi opowiadała o tym. Ale przez to anemia i tony żelaza przyjmowala. Ostatni raz zwymiotowała podczas porodu i jak ręka odjął. Powiedziała ze jak zjadła obiad w szpitalu i pierwszy raz od 9 miesięcy nie zwróciła to była najszczęśliwsza. Aaaa i jeszcze cały czas metaliczny posmak w ustach 😱
 
Ja mam dzisiaj 17+3 i co pawik z rana🤮, wymiotuję tylko z rana, położna mówiła że to kwasy z żołądka, zaleciła jakieś mleczko z apteki,ale nie mam z nią po drodze 🤦‍♀️, powiem wam że w dzień też wymiotowalam i poprostu dla mnie to dramat, wolę wymiotować na pusty żołądek niż wszystkim co zjadłam, 🤮🤣
 
@Betty.kj bardzo polecane są Medeli - ja używałam chwilę i mi bardzo mało odciągało, ale nie mam porównania z ręcznym, więc twierdze, że to we mnie coś było nie tak.
Dziewczyny polecam medela swing elektryczny. Mialam 2 wczesniakow i okolo roku z jednym i drugim odciagalam bo jednak od poczatku byli na butelce bo byli za mali na ssanie piersi. I udawalo mi sie na zmiane z butelki i piersi średnio do 4 miesiaca a potem doilam sie do roku. Ten dawał radę 🙂
 
Dziewczyny polecam medela swing elektryczny. Mialam 2 wczesniakow i okolo roku z jednym i drugim odciagalam bo jednak od poczatku byli na butelce bo byli za mali na ssanie piersi. I udawalo mi sie na zmiane z butelki i piersi średnio do 4 miesiaca a potem doilam sie do roku. Ten dawał radę [emoji846]
Miałam medele chyba electric. Przetrwała 3 dzieci, nadal działa ale czasami ma problem z wystartowaniem. Macie porównanie do innych firm?
 
@Martxx1 teściowej wyszedł wynik pozytywny i pół dnia wmawiam sobie objawy 🤦 myślę, że inaczej mi się oddycha, boli serce i drapie gardło 🤦 panikuję o dzidziola 🤷 w czwartek miałam mieć wizytę i nie wiem czy przekładać czy co.

@Nadziejka2021 ja właśnie wyciągnęłam moje spodnie ciążowe i śmiesznie w nich wyglądam 😂 ale brzuch już wywaliło i jest nie do wciągnięcia 😂 Ja nogawki mam dobre teraz, a ważę póki co 5 kg mniej niż w poprzedniej ciąży, więc myślę, że nie ma sensu kupować szerszych nogawek.

@sad1717 to gdzie dokładnie na tym Podlasiu mieszkasz? 🤔😉 Ja staraliśmy się o pierwsze dziecko to zapowiedziałam mojemu, że jak do końca roku się nie uda to ma być kiciol, no to się chłop wziął do roboty i zmajstrował młodą 😂
O masz, ale pisałaś ze z teściową widzialas sie przez chwilę, tylko dzieciaki dłużej, si?
 
Dziewczyny ale się wkurzyłam..
Pisałam do Invicty o wyniki. Napisała, że w ciągu 14 dni, to spoko do 2 listopada, umówili mnie na wizytę 6 listopada i napisała, że wyniki mogę odebrać osobiście kuźwa 100 km ode mnie po teleporadzie czyli po wizycie u mojego gina. Jestem zła. Napisałam, że w takim razie rezygnuje z teleporady z genetykiem i wyniki chce mieć 3 listopada czyli po 14 dniach od badania.. Nie chcę przekładać wizyty, bo znów będę tydzień dłużej czekać mmm
Poczkaj nie zalapalam🙈🙈🙈 a kiedy wizyta, rozumiem ze wyniki chcieli Ci dac po wizycie? To bezsensowne 🤦‍♀️!
No albo ja już dziś nie kumam🤷‍♀️😂.
 
Ja mam dzisiaj 17+3 i co pawik z rana🤮, wymiotuję tylko z rana, położna mówiła że to kwasy z żołądka, zaleciła jakieś mleczko z apteki,ale nie mam z nią po drodze 🤦‍♀️, powiem wam że w dzień też wymiotowalam i poprostu dla mnie to dramat, wolę wymiotować na pusty żołądek niż wszystkim co zjadłam, 🤮🤣
O bidulo! My idziemy równo😍 17+3, ale mi mdłości juz w 12tc ustapily! Ale to Twojan2 a moja 1 ciąża i mam wrażenie,.właśnie z obserwacji, ze każda następna ciąża, to zwiększenie dolegliwości. 🤔
 
reklama
Do góry