reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Tak, nawilżenie częste brzucha ulży świądowi No a czy się pojawia rozstępy czy nie to już chyba genetycznie, choć moja babcia mama czy siostry na brzuchu rozstępów nie mają a ja zaś z 9 kresek mam po poprzednich ciążach.
Tez mi sie wydaje, ze rozstepy sa uwarunkowane genetycznie-lub od rodzaju skory. Ani moja mama, ani siostra nie maja rozstepow... ja mam paranoje odnosnie kremow i uzywam ich w kilogramach od okolo 7roku zycia, to myslalam, ze rozstepy nie maja szans sie pojawic. Stosowalam kremy, bio oil cala ciaze, ale rozstepy sie pojawily. I to calkiem sporo:( tak, ze brzucha juz na plazy nie pokaze. Mam tylko nadzieje, ze w tej ciazy sie nie pogorsza:(
 
reklama
Hejka.

Hejka. Ja też dzis wizytuje dopiero o 19:45. 20 pazdzienika mialam prenatalne czyli dopiero co i wszystki bylo ok. Lekarz plci nie określił ale podejrzewam trzeciego chłopaka.. Tak mi to wyglądało. Prenatalne mialam u innego lekarza. Zobaczymy co mój mi dzis powie
Ja licze na to, ze moj lekarz moze dzisiaj podejrzy co tam sie kryje:) ostatnio nic nie stwierdzil(na prenatalnych tez nie chcial zgadywac -inny lekarz).
 
Dziewczyny na prenatalnymi wyszedł wam inny wiek ciąży niż obliczylyscie? 6 na wizycie wyszło mi 11 tydzień a 20 na prenatalnych wyszło 12+4 a według obliczeń powinno być 13 🤔🤔🤔
 
Dziewczyny na prenatalnymi wyszedł wam inny wiek ciąży niż obliczylyscie? 6 na wizycie wyszło mi 11 tydzień a 20 na prenatalnych wyszło 12+4 a według obliczeń powinno być 13 🤔🤔🤔
Ja na prenatalnych byłam w 12+6 a z usg wyszło że ciąża jest młodsza 11+6. Nie ma w takich odchyleniach nic niepokojącego - tak mi powiedziała pani doktor która robiła mi usg genetyczne
 
Ja dziś poleguję z powodu kłucia w dole. Martwie się o szyjke a wizyta za tydzień.. Zaczęłam sezon mandarynkowy i od wczoraj wieczora zjadłam całą siatke. Mam nadzieje że mąż wróci dziś w miarę wcześnie i kupi mandarynki😁 pogoda szaro bura, chyba drzemnę się z synem, skoro i tak nie mam zamiaru dzisiaj się wysilać
 
Hej dziewczyny ! :)

powiedzcie... czy miała z któraś z Was taką przypadłość ? Mianowicie.. cholenie swędzi mnie brzuch.. nie wiem czym to idzie, ale ciąglę się drapię.

Zauważyłam, że chyba zaczynają mi się powoli pojawiać rozstępy...czy to może mieć coś wspólnego ? I jak z tym cholerstwem walczyć ? 😥😥😥
Tez mnie swędzial ale tylko przez 1 dzień w okolicy pępka i tuż nad spojeniem ale nie zauważyłam jeszcze widocznych rozstępów
 
Ja dziś poleguję z powodu kłucia w dole. Martwie się o szyjke a wizyta za tydzień.. Zaczęłam sezon mandarynkowy i od wczoraj wieczora zjadłam całą siatke. Mam nadzieje że mąż wróci dziś w miarę wcześnie i kupi mandarynki😁 pogoda szaro bura, chyba drzemnę się z synem, skoro i tak nie mam zamiaru dzisiaj się wysilać
To podobnie jak ja wstałam z łóżka dopiero pół godziny temu i o dziwo moja 21 miesieczna córcia też wylegiwała się ze mną. Wstałam bardziej bo muszę niż chce jakiś dziwny dzień mam. W domu do roboty grzyby bo mąż naznosil no i bałagan mam muszę ogarnąć. Popołudniu na pocztę parę pączek wysłać i na zakupy bo lodowka świeci pustkami a lockdown się zbliża 😥.
Boli mnie żołądek już drugi dzień chyba po antybiotyku który biorę już tydzień 🙄ale dzisiaj ostawiam.

Jak ja wam zazdroszczę tych słodkości i owoców. Ja na cc musze się ograniczać choć powiem wam ze nieraz się skusze i cukier mam ok. W dzień. Bo problem był z cukrami naczczo
 
reklama
Do góry