reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Ja wczoraj mialam mierzona szyjke i ma tylko 35mm a to dopiero 15tc.w tamtych ciazach na tym etapie miala dobrze ponad 4 cm. I tak trochę mi to z głowy nie schodzi ze lekarza o to nie podpytalam. Pierwsza ciąża właśnie zakończyła sie w 33 tc bo szyjka byla coraz krotssa i miękka a pessara nie mogli zalozyc bo non stop jakas infekcje lapalam. I teraz temu trochę o tym myślę ze nie za dluga jka na ten etap. A moze z każdą ciąża szyjka jest slabsza i krotsza? Macie kobietki jakies doswiadczenie?
ja mam szyjke 38mm. W poprzedbiej ciąży jak mialam 3cm to lekarz już ostrzegał. 2.6cm lezalam w szpitalu. Ogólnie teraz mam innego lekarza prowadzącego i mówi że to 3.8 może się utrzymać do 9mies, więc nie ma co się sugerować. Zobaczymy na następnej wizycie czy się skraca
 
reklama
Najważniejsze,że w porę tym razem działają i widać,że jesteś w dobrych rękach 🤗 a Panowie już konkretni 🤍
Niepotrzebnie czytam w necie za dużo i bez sensu się nakręcam.
Dokładnie teraz jestem w dobrych rękach teraz tylko odpoczywać muszę i mieć nadzieję na szczęśliwe zakończenie. ☺
 
ja mam szyjke 38mm. W poprzedbiej ciąży jak mialam 3cm to lekarz już ostrzegał. 2.6cm lezalam w szpitalu. Ogólnie teraz mam innego lekarza prowadzącego i mówi że to 3.8 może się utrzymać do 9mies, więc nie ma co się sugerować. Zobaczymy na następnej wizycie czy się skraca
Ano wlasnie. 10 listopada mam państwową wizytę i tez poprosze o zmierzenie i zagadam lekarza co mysle o takiej dlugosci w 15tc
 
A to już nasze zdjęcie maluszka z 16 tc, na którym dowiedzieliśmy się że prawdopodobnie mamy synka :) Czekam teraz na połówkowe za tydzień żeby się upewnić co do płci bo do 16 tygodnia słyszeliśmy na USG że to dziewczynka :) Miłego wieczoru mamusie :)
 

Załączniki

  • F8E99884-EC00-4EE1-A673-46BB51A83E9F.jpeg
    F8E99884-EC00-4EE1-A673-46BB51A83E9F.jpeg
    1 MB · Wyświetleń: 71
  • 153055A9-4896-4675-8DA3-C20CBD8F5D4E.jpeg
    153055A9-4896-4675-8DA3-C20CBD8F5D4E.jpeg
    1,1 MB · Wyświetleń: 66
Dziewuchy dzwoniła do mnie Pani genetyk, mówiła, że wyniki mam naprawdę dobre tylko ta przezierność na skraju i proponuje zrobić test dodatkowy. I jakby nie powiedziała, że proponuję to bym nie myślała tyle o tym. I teraz myślę..


Czy któraś z Was miała przezornośc 2,3 i robiła dodatkowe testy? Wiem, że sa nifty a jakie inne są?
Ja przeziernosc 2.2 i zrobilam harmony czekam na wyniki,maja byc w przyszlym tyg
 
Dziewuchy dzwoniła do mnie Pani genetyk, mówiła, że wyniki mam naprawdę dobre tylko ta przezierność na skraju i proponuje zrobić test dodatkowy. I jakby nie powiedziała, że proponuję to bym nie myślała tyle o tym. I teraz myślę..


Czy któraś z Was miała przezornośc 2,3 i robiła dodatkowe testy? Wiem, że sa nifty a jakie inne są?
Ale to dobry wynik masz i to pappa tez bardzo ladne,a bylas na ekstra usg sprawdzic czy jest mos bo pamietam ze cos tam bylo?w uk by nic nie robili z twoimi wynikami ty chyba 2.8 dopiero jak i nie 3.0 ich interesuje
 
Ja wczoraj mialam mierzona szyjke i ma tylko 35mm a to dopiero 15tc.w tamtych ciazach na tym etapie miala dobrze ponad 4 cm. I tak trochę mi to z głowy nie schodzi ze lekarza o to nie podpytalam. Pierwsza ciąża właśnie zakończyła sie w 33 tc bo szyjka byla coraz krotssa i miękka a pessara nie mogli zalozyc bo non stop jakas infekcje lapalam. I teraz temu trochę o tym myślę ze nie za dluga jka na ten etap. A moze z każdą ciąża szyjka jest slabsza i krotsza? Macie kobietki jakies doswiadczenie?
W uk wogole nikt nie mierzy jesli nie ma jakis konkretnych wskazan,ja zyje w nieswiadomosci jaka dluga czy krotka jest
 
reklama
Ale to dobry wynik masz i to pappa tez bardzo ladne,a bylas na ekstra usg sprawdzic czy jest mos bo pamietam ze cos tam bylo?w uk by nic nie robili z twoimi wynikami ty chyba 2.8 dopiero jak i nie 3.0 ich interesuje
Mała nie chciała sie pokazać, lekarz powiedział, że na pewno wszystko ok, bo wyniki są super. Przezierność 2,3 a pappa piękne. Niskie ryzyka.

Chyba zrezygnuje z nifty i poczekam do wizyty, która ma być w 18 tc. ❤️

Będzie wszystko dobrze, musi być ❤️
 
Ostatnia edycja:
Do góry