reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Widziałam takie foteliki 0-36kg i jestem ciekawa jak się sprawdzają...myślę że chyba łupina wygodniejsza do noszenia żeby wszędzie gondoli nie wozic
Ja chyba bym nie polecała takiego fotelika. Przecież takie dziecko nowo narodzone ma max 60 cm, a takie dziecko 36 kg to już duży nastolatek😂 a przynajmniej dziesięciolatek. Kurczę, wydaje mi się, że jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego. Maluch nie dopasuje się tak dobrze, jak powinien do takiego fotelika. Najbezpieczniejsze foteliki to takie ściskające łupiny, one są mega malutkie i o to chodzi w foteliku, żeby okalał dziecko dobrze ze wszystkich stron. Ja bym się nie zdecydowała. Zresztą za kilka lat już i tak będą inne foteliki, bezpieczniejsze itd. i będziesz chciała kupić nowy, a nie korzystać z przestarzałego ;)
 
reklama
Jak tam wasze samopoczucia? Ja mam jakiś gorszy czas, mała spokojna dość ostatnio więc też schizuje a do kolejnej wizyty 1,5 tygodnia. Jakieś źle przeczucia mnie nie opuszczają :(
Ja chodzę zmęczona, bo nie mam kiedy odpoczywać. Ciągle coś robię. Brzuch mam wrażenie, że się spina, chociaż jest miękki pod palcami. A sytuacja na świecie do d*** , więc i nie ma z czego się cieszyć...
Czekam na drugie urodzinki córeczki 🥰
 
Kto wspomniał o rogalach marcińskich??? No kto, ja się pytam???🤤🤤 Moja miłość 🥰
Najlepsze do tej pory w sklepie ogólnodostępnym ( nie mówię o lokalnych cukierniach) były w Biedronce do tej pory w razie czego 😁[/QUOTE]
[/QUOTE]
A macie u siebie cukiernię Sowa?
Tam jest dopiero sztos ! Co roku zasuwam do nich po rogale,w tym również zamierzam :)
 
Dziewczyny, takiej podstawy obsługi noworodka uczą w szkole rodzenia 😃 jak karmić, co ile, jak nosic, jak myć itd to dużo daje. A później położna też może nam pomóc uzupełnić tą wiedzę 😃

@PałkaZapałka takie foteliki 0-36 czy nawet 0-18 nie nadają się dla noworodków. Nawet jak mają specjalna wkładkę, bo dziecko mimo wszystko jest w nich są za bardzo pionowo. Polecam sklep osiem gwiazdek- bardzo pomocni! Podchodzilismy 3 razy do zakupu drugiego fotelika i właśnie kazali nam czekać aż młoda podrośnie, by miała dobra pozycję.

@mayfly ja pisałam o rogalach 🤤 potwierdzam, kiedyś klient przyniósł nam rogale z biedronki i były bardzo
 
Jestem zakochana w tym foteliku doona co łatwo robi się wózek. Może któraś używała lub zna kogoś kto używał?
Fotelik musi pasować do samochodu aby głowa nie opadała dlatego warto kupować u specjalistów tak jak wyżej dziewczyny pisały tyłem.pl lub osiemgwiazdek.pl My już przesiadlismy się na fotelik 15-36 kg ale młoda ma 4 lata i ponad 20kg do tej pory jeździła tyłem w drugim foteliku
 
każdym razem czysto. Antybiotyku i sterydy i wszystki co możliwe dostawalam i nic nie pomagalo. ak meczacy ze sikam po nogach brzuch siw napina. I czuje ze to jest teraz to samo b9 wczoraj byłam u lekarza zeby mnie osłuchał i wszystko dobrze... Martwie sie bo w 1 ciąży po tygodniu takiego kaszlu szyjka poleciala z 4 do 2.2 cm. Ale za to w drugiej ciazy mimo kaszlu sie trzymala a powodem zakazeniw wewnatrzmaciczne. Czy moze ktoras z Was cos takiego przerabiala albo ktos z Waszych znajomych?
Moja mam co roku mniej wiecej o tej porze roku ma takie napady kaszlu. Suchy, meczacy i niestety niekonczacy sie. Tak ja meczy, ze az na wymioty naciaga. Przerabiala wszystkich lekarzy, przeswietlenia pluc, laryngolog itp i nic. Nikt nie wie skad i dlaczego. Przyczyny nie ma. Ma tak nawet ze dwa miesiace i potem jakby nigdy nic przechodzi🤷🏽‍♀️ Boi sie jak ja teraz zlapie, bo zaraz bedzie, ze to korona🤦🏽‍♀️
Tylko ja przerabiam to wlasnie tylko w ciąży. Nic nie pomaga i w koncu sie konczy. Jak bedzie tak dalej to sprobujemy wyjazdu w góry tak jak ostatniio, może to przypadek a może zmiana klimatu jakos pomogla hmmm pomyślimy jak w najblizszym czasie nie przejdzie. Martwie sie o ta moja szyjke. Bo gdybym wiedziała ze to nie zaszkodzi to moge sie męczyć trudno
 
reklama
Kto wspomniał o rogalach marcińskich??? No kto, ja się pytam???🤤🤤 Moja miłość 🥰
Najlepsze do tej pory w sklepie ogólnodostępnym ( nie mówię o lokalnych cukierniach) były w Biedronce do tej pory w razie czego 😁
[/QUOTE]
A macie u siebie cukiernię Sowa?
Tam jest dopiero sztos ! Co roku zasuwam do nich po rogale,w tym również zamierzam :)
[/QUOTE]
Mam ;) tylko nie wszędzie jest ta cukiernia ;(
 
Do góry