reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny a taka zmiana tematu, macie problem z gołębiami na balkonie? U mnie nic nie działa na te smierdziuchy, ani druty, sztuczne kruki, no nic, oszaleje z nimi 🤦‍♀️może któraś ma jakiś fajny sprawdzony sposób oprócz wiatrówki 😂(żartuję)
My mamy problem z tym ptactwem🐤 tez próbowaliśmy różnych metod ale rozwiesilismy Cieniutka siatkę I już nic nie wlatuje
 
My mamy problem z tym ptactwem🐤 tez próbowaliśmy różnych metod ale rozwiesilismy Cieniutka siatkę I już nic nie wlatuje
Ja nigdy nie mialam problemu z golebiami... az do tego roku:( sasiadka pode mna postanowila je karmic i zaczely nam siadac na parapetach, a wiadomo jak siadaj to zostawiaja pelno niespodzianek potem. Na szczescie bylam w domu (od marca mialam prace zdalna) wiec po okolo pol roku nagminnego straszenia ich-odpukac-przestaly siadac. Skupily sie na parapecie od sasiadki. W ogole czasem widze jak ma okno uchylone, to wchodza jej do domu😳...
 
Dziewczyny, jak sobie poradzić z bolącymi i mega swędzącymi sutkami? Macie jakies sposoby? Smarowanie jakimis maściami czy cos? 😢
 
Hejka, ja też jeszcze niewiem czy będzie dziewczynka czy chłopiec. Może jutro poznam płeć jak dobrze pójdzie... Wczoraj u mnie też kapusciano, a potem chipsowo niestety.
Nie mam pomysłów na zdrowe posiłki, a chciałbym trochę zdrowiej i bardziej urozmaicono jeść. Ale też nie chce mi się cały dzień stać przy garach. Macie jakieś pomysły na zdrowe posiłki? Miłego dnia dziewczyny
ja ostatnio na śniadanie lub kolacje jem taka pastę - nie wiem czy w Twoim klimacie - ale mi posmakowała jak nie mam avocado to bez jakaś pastę robie i kolendrę jak nie mam to tez pomijam. Link do: Pasta jajeczna z awokado
Ogólnie polecam kwestie smaku jako stronę do inspiracji - wiele przepisów prostych i szybkich
 
ja ostatnio na śniadanie lub kolacje jem taka pastę - nie wiem czy w Twoim klimacie - ale mi posmakowała jak nie mam avocado to bez jakaś pastę robie i kolendrę jak nie mam to tez pomijam. Link do: Pasta jajeczna z awokado
Ogólnie polecam kwestie smaku jako stronę do inspiracji - wiele przepisów prostych i szybkich

taaak! Uwielbiam ta pasta z awokado jest pyszna !!!
 
ja ostatnio na śniadanie lub kolacje jem taka pastę - nie wiem czy w Twoim klimacie - ale mi posmakowała jak nie mam avocado to bez jakaś pastę robie i kolendrę jak nie mam to tez pomijam. Link do: Pasta jajeczna z awokado
Ogólnie polecam kwestie smaku jako stronę do inspiracji - wiele przepisów prostych i szybkich
najlepsza strona ever 😍 a na słodko polecam „Moje wypieki” 😍
Do lekarza ide 23.11... No i mam nadzieje, ze tez już się dowiem kto tam siedzi 😉
A dzisiaj na obiad...... zupka dyniowa ❤️ w ogóle dynię to ja mogę non stop i pod każda postacią jeść 😂
 
reklama
Hej dziewczyny witam sie niedzielnie. U nas dolegliwości u Nadi nie ustępują. Nadal ściska nozki i co chwila łapie się za brzuszek mówiąc że ją boli 😥gorączki brak, apetyt jakby mniejszy. Wczoraj ani kaszki na noc ani mleka w nocy nie chciała tylko herbatkę wola. Rano spróbuję pobrać jej mocz i zawiozę do laboratorium i zrobię jej morfologie prywatnie zobaczymy jaki będzie wynik... Martwie się
 
Do góry