reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Zdecydowanie skontaktowałabym się z lekarzem, może uda się przesunąć wizytę na wcześniejszy termin? Zwłaszcza, że odstawiłaś leki niedawno, to może lepiej to skontrolować niż się zamartwiać. Lekarz na pewno jest przyzwyczajony do tego, że ktoś mu "zawraca głowę" i dla niego to normalka ;) dobrze napisała Martus122, lepiej zawrócić komuś głowę o raz za dużo, niż za mało i później żałować
Tak chyba zrobię, bo wcale mi sie nie polepsza. :(
 
reklama
U mnie to bardziej bóle tak silne, ze sie zwijam z bólu, plecy, nogi bolą. Chce sie wymiotować i wypróżniać jednocześnie. Wszystko na raz.. A dodatkowo z bólu nie mam sił nawet wstac..
Tak bylo cały 1 trymestr, nie byłam w stanie chodzić do pracy, dlatego musiałam wcześnie iść na l4.. Był czas spokoju, kiedy brzuch bardziej pobolewał, właśnie tak jak mówisz. I teraz znowu.. Myslalam, ze dzis będzie lepiej, ale ledwo sobie kanapkę zrobiłam, której nawet nie zjadłam.. :/ bo zbiera mnie normalnie na wymioty.
Mam nadzijee, ze ten koszmar tymczasowo wrócił. Po tym jaką mam ciężką ciąże to chce tylko jedno dzieciatko.. Nie chce przechodzić tego drugi raz.
Myślę że znasz siebie bardzo dobrze i jeśli jesteś pewna że z dzieckiem ok i taki twój urok to ok, pewnie gdybyś czuła jakiś niepokój to szybciej się po prostu zapisz do lekarza. Mam nadzieję, że trochę ci minie żebyś mogła funkcjonować normalnie
 
U mnie to bardziej bóle tak silne, ze sie zwijam z bólu, plecy, nogi bolą. Chce sie wymiotować i wypróżniać jednocześnie. Wszystko na raz.. A dodatkowo z bólu nie mam sił nawet wstac..
Tak bylo cały 1 trymestr, nie byłam w stanie chodzić do pracy, dlatego musiałam wcześnie iść na l4.. Był czas spokoju, kiedy brzuch bardziej pobolewał, właśnie tak jak mówisz. I teraz znowu.. Myslalam, ze dzis będzie lepiej, ale ledwo sobie kanapkę zrobiłam, której nawet nie zjadłam.. :/ bo zbiera mnie normalnie na wymioty.
Mam nadzijee, ze ten koszmar tymczasowo wrócił. Po tym jaką mam ciężką ciąże to chce tylko jedno dzieciatko.. Nie chce przechodzić tego drugi raz.

A lekarz mówił z czego te bóle mogą wynikać? To musi być bardzo nieprzyjemne i stresujące 😟
 
reklama
A w którym tygodniu będziecie na połówkowych? Ja zapisałam się na 9 grudnia wtedy będzie 20+6 i nie wiem czy nie za późno?
Będzie ok. Z tego co się orientuję to teraz nie ma tak jak na pierwszych prenatalnych ze moze byc "za późno" na sprawdzenie czegoś . Poszukaj na blogu u mamy ginekolog, pisala o tym.
 
Do góry