reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Mój mąż mi wczoraj powiedział że w tamtym tygodniu jeszcze nie miałam brzucha ciążowego a teraz już mnie wydeło. I mówi że niedługo znowu płaski pępek będę miała😂
Ja stwierdzilam, ze taki brzuch jak mam teraz, moglby juz byc do konca😛ale cos czuje, ze w tej ciazy tez bede sie zmienic w wieloryba z czasem. Pepek to czasem mi juz wystaje-nie wiem czy to nie kwestia tego gdzie dziecko powedruje. Bo raz jest wklesly, taz plaski, a raz wystaje(zazwyczaj jak sie poloze).
 
reklama
Ja nie wiem jak to bylo z tym pierwszym prywatnym, ale potem kilka razy cos o nim pisalyscie. Odniosl wrazenie, ze ktos zaozyl prywatne forum, wybral sobie kto mu pasowal, a kto nie i te osoby zniknely. Jezeli sie myle to mnie poprawcie:p taka moja “luzna” opinia po tym co przeczytalam. Kurcze tak troche po chamsku, bo widzialam jak kilka osob pisalo ze myslalo , ze temat ich tez dotyczy a okazalo sie, ze jednak nie. Troche niepowazne takie dzielenie na tych lepszych i tych gorszych. Zwlaszcza, ze temat prywatnego wyszedl, ze wzgledu na dzielenie sie prywatnymi sprawami. Wiec nawet ktos kto udziela sie raz na tydzien lub raz na dwa tygodnie(a chce uczestniczyc w forum)powinien zostac dodany. 🤷🏽‍♀️
Dokładnie tak było :) ... z drugiej strony to teraz te dziewczyny które odeszły z kolei dla mnie stały się "obce", więc jak dla mnie ( mówię o swoich odczuciach w tym temacie oczywiście ) drugie forum prywatne dla nas będzie lepsze niż łączenie jednego i drugiego. One same się odcięły, czyli nie mają ochoty się tutaj udzielać i rozmawiać z nami , więc dla mnie teraz jakiekolwiek łączenie forum byłoby trochę bez sensu :)
 
Kiedys slyszalam, ze potem jest odwrotnie. Ze jak w nocy w bezuchu szaleje to potem ladnie spi:p u mnie niby sie sprawdzilo, no ale mysle, ze to po prostu jeden z kolejnych zabobonow😂
Ja na razie czuję tylko w dzień ale w nocy śpię jak zabita, więc nie wiem czy przypadkiem też nie kopie 😅 To chyba będzie teraz moje największe marzenie, aby dziecko jak najwięcej spało w nocy😅 Najlepiej od 22 do 6😂
 
idealnie będziesz. Ja byłam 20+1 tak mi lekarza wyznaczył ze po 20 mam być. Niby jest od 18 do 22 ale rekomendowane jest w 20 tyg. Mamaginekolog tez pisze i badaniach połówkowych i podaje taki termin
Ja bede 20+3:) lircze dzisiaj sobie sprawdzilam patrze i mam termin tej wizyty na sobote😳myslalam, ze nie pracuja w sobote-misze przedzwonic jutro i sie dopytac czy to czasem nie pomylka:p
 
Kiedys slyszalam, ze potem jest odwrotnie. Ze jak w nocy w bezuchu szaleje to potem ladnie spi:p u mnie niby sie sprawdzilo, no ale mysle, ze to po prostu jeden z kolejnych zabobonow😂
Moja córka w brzuchu pamiętam z początku "szalony motyl", a potem gdy już ruchy były wyraźniejsze to leniwiec, każdy ruch delikatny, nigdy nie udało mi się zaobserwować żadnej części jej ciała, bardziej przeciąganie itp., a po urodzeniu... 🤦 Istne ADHD.. fakt faktem noce mi od noworodka ładnie przesypiala ale w dzień nie spała nic, jakieś mini drzemki na spacerze po 10-15 min.max, do dziś jej ta nadpobudliwość została 😊 nawet przy obiedzie nie potrafi usiedzieć. Kiedyś ją wyzwalam,że się zakrztusi jak będzie skakać z jedzeniem w buzi a ta do mnie z podkówką "mamo, a mogę chociaż noga poruszać" - tak w skrócie opisując temperament mojego dziecka. Jestem ciekawa jaki będzie mały. Sama mam dwóch braci i każdy z nas jest inny 😊
 
Właśnie wróciłam do domu. Mój Gin twierdzi,że wszystko jest ok, szyjka w porządku i nie ma śladów ani pozostałości po krwawieniu więc obstawia pęknięcie naczynka lub coś tego typu zważając na moje zaparcia, podejrzał też Malutkiego i tam też wszystko w najlepszym porządku dzięki Bogu - uwierz kamień z serca, bo trulam się tym strasznie. Przepisał mi Aspargin na te moje bóle i duphlac czy jakoś tak na zaparcia przez 5 dni mam pić.. kurcze w pierwszej ciąży naprawdę mimo jakiś tam bóli czułam się lepiej niż nie w ciąży a teraz co chwilę czymś się denerwuje, martwię itd... marzę o tym żeby już był kwiecień, żebym miała małego przy sobie...
to jest marzenie pewnie każdej z nas. JesCze trochę trzeba wytrzymać. Właściwie już mniej niż więcej 🤗😁
 
reklama
Jak byłam na ciazówkach ze starszakiem były takie podjazdy, ale w wiadomosciach prywatnych, szybko takie akcje wychodziło na światlo dzienne, a z czasem przeszłysmy na zamkniętą grupę, a teraz juz na grupie na fb piszemy, spotykamy się.
to fajnie ze macie kontakt. Ja mysle ze to kwestia podejścia. Mysle same na takim forum to trzeba się właśnie nastawić pozytywnie z racji tego ze się właśnie nie znamy Każda z nas jest inna ma inne problemy i życie za sobą a jednak tez podobne jako kobiety. Teraz łączy nas wspólny temat i toniesz super. Odmienne zdanie tez jest ważne bo inaczej byłoby nieciekawie a od tego się tu spotykamy aby poznać inne może nawet lepsze niż nasze opinie ;)
 
Do góry