reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

fajnie ze się odezwałaś. Życzę szybkich i pomyślnych wyników. Doskonale Cię rozumiem bo i mnie ciężko było się przełamać aby pisać tutaj po poprzedniej stracie tzn. Nie chciałam się wkręcać w ciążowe tematy ale czytanie forum pomagało. Później się rozkręciła przełamałam i teraz super się pisze z dziewczynami. Jednak z punktu widzenia tych co piszą to fajnie jak ktoś tez się więcej odzywa bo pomysł jak fajnie się Tobie czyta to i nam się fajnie Ciebie czyta :) jednak w Twojej sytuacji rozumiem ze można nie mieć werwy na pisanie na wiele tematów. Jednak trzymam kciuki ze dobre wiadomości przyjdą szybko i się rozkręcisz i nadrobiłaś pisanie :)
Też tak miałam na początku, że czytałam ale nie mogłam się przełamać aby pisać. Ciąża po stracie jest dużo cięższa przynajmniej dla mnie
 
reklama
Będziemy miały małych asystentów 😉

Dziękuję za dobre słowa i zrozumienie.
Dziękuję wam wszystkim. Dzisiaj dzięki wam dostałam nowej energii. Dawno nie czułam się tak dobrze psychicznie. Dziękuję że we mnie wierzycie. Jesteście wspaniałe ❤️❤️❤️
Moje serce przepełnia radość i nowa nadzieja.
Wiem że będzie dobrze, nieważne jaki będzie wynik.
a może się okazać, ze dzidziuś zdrowy 😍
 
Ja nie wiem jak to bylo z tym pierwszym prywatnym, ale potem kilka razy cos o nim pisalyscie. Odniosl wrazenie, ze ktos zaozyl prywatne forum, wybral sobie kto mu pasowal, a kto nie i te osoby zniknely. Jezeli sie myle to mnie poprawcie:p taka moja “luzna” opinia po tym co przeczytalam. Kurcze tak troche po chamsku, bo widzialam jak kilka osob pisalo ze myslalo , ze temat ich tez dotyczy a okazalo sie, ze jednak nie. Troche niepowazne takie dzielenie na tych lepszych i tych gorszych. Zwlaszcza, ze temat prywatnego wyszedl, ze wzgledu na dzielenie sie prywatnymi sprawami. Wiec nawet ktos kto udziela sie raz na tydzien lub raz na dwa tygodnie(a chce uczestniczyc w forum)powinien zostac dodany. 🤷🏽‍♀️
Dziewczyny trochę inaczej to wszystko wyglada niż przedstawiacie. Przede wszystkim magdule wg mnie trochę poniosło z tym co napisała. Nie było tak, ze dziewczyny na prywatnym sie rzuciły, ze nie można być w 2 grupach zamkniętych itd. Padła taka sugestia, owszem, ale wymiana zdań była głównie miedzy Magdula a jedna dziewczyna! Jedna, a w grupie jest więcej przecież... połowa nie zdążyła sie wypowiedzieć jak Magdula juz Wam oznajmiła, ze na prywatnym jesteśmy be i Was nie chcemy😟 a z tego co widzę to sytuacja wyglada zupełnie inaczej...
Co do wątku zamkniętego to powstał w trochę innych okolicznościach niż „selekcja” jednej osoby i jazda. Otoz w krotkim czasie ujawniło sie tu wiele osób, które nas „podczytywaly” od początku. A jak pojawił sie temat zamkniętego forum to juz w ogóle nagle wysyp dziewczyn, które nas znają czytają, ale nigdy nie napisały i nagle chcą na prywatne forum. Myśle, ze większość z dziewczyn poczuła sie speszonych. A co do niepisania na forum otwartym to jedyny powód to brak czasu... niestety tak wyszło, ze na prywatnym sie juz znamy i jak mamy wybrac gdzie pisać to tam. Tez starałam sie zostac na otwartym i pisać, ale mam swoje życie prywatne, małe dziecko i zwyczajnie nie starcza mi czasu, żeby nadganiac i ogarniać oba fora... zostało mi jeszcze 6 stron otwartego do nadgonienia, czytam dalej i pewnie jeszcze sie odezwę😉
 
Będziemy miały małych asystentów 😉

Dziękuję za dobre słowa i zrozumienie.
Dziękuję wam wszystkim. Dzisiaj dzięki wam dostałam nowej energii. Dawno nie czułam się tak dobrze psychicznie. Dziękuję że we mnie wierzycie. Jesteście wspaniałe ❤❤❤
Moje serce przepełnia radość i nowa nadzieja.
Wiem że będzie dobrze, nieważne jaki będzie wynik.
Witaj u nas 😘
Musi być dobrze, ja zawsze powtarzam że człowiek dostaje tyle ile jest w stanie udźwignąć także na pewno wszystko będzie dobrze
 
reklama
Do góry