reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

@Kaarcia a skąd pewność, że któraś z nich nie jest facetem? Albo psychopata? Podkreślam, to tylko forum i każdy może być każdym, choćby nie wiadomo jak zamknięty wątek zrobić.
Po prostu nie spodobała mi się postawa dziewczyn, bo obiecywały co innego, a teraz wychodziło co innego. Skoro postawione były proste zasady' dziewczyny z wątku otwartego jak się będą dalej udzielać to zostaną przyjete do grupy zamknietej' to po co te cyrki? Myślałam, że wszystkie, które się udzielają zostaną przyjęte, bo przecież właśnie jesteśmy na podobnym etapie ciąży i mamy podobne problemy, a teraz wychodzi na to, że ewentualnie zostaną przyjęte te, które się zagapiły na początku, bo dziewczyny z wątku zamkniętego nie udzielają się na otwartym i nowych dziewczyn nie znają.
 
reklama
@Kaarcia a skąd pewność, że któraś z nich nie jest facetem? Albo psychopata? Podkreślam, to tylko forum i każdy może być każdym, choćby nie wiadomo jak zamknięty wątek zrobić.
Po prostu nie spodobała mi się postawa dziewczyn, bo obiecywały co innego, a teraz wychodziło co innego. Skoro postawione były proste zasady' dziewczyny z wątku otwartego jak się będą dalej udzielać to zostaną przyjete do grupy zamknietej' to po co te cyrki? Myślałam, że wszystkie, które się udzielają zostaną przyjęte, bo przecież właśnie jesteśmy na podobnym etapie ciąży i mamy podobne problemy, a teraz wychodzi na to, że ewentualnie zostaną przyjęte te, które się zagapiły na początku, bo dziewczyny z wątku zamkniętego nie udzielają się na otwartym i nowych dziewczyn nie znają.
Nie No jasne, ze nie ma pewności, dlatego ja i tak jestem dość ostrożna i jakoś nie mogę sie przemoc, żeby tam dodać swoje fotki itd... Ale tez nie jest tak, ze wszystkie dziewczyny z prywatnego są zamknięte na reszte i nie chcą nikogo więcej dopuścić i poznać. A trochę tak to wyszło, tak zostało tu opisane na ogólnym i nie dziwie sie, ze dziewczyny tutaj sobie wyrobiły opinie, ze dziewczyny z prywatnego są niefajne...
 
w sobotę planuje gar bigosu nagotować. Będzie na kilka obiadów 😂 raz z ziemniakami, raz z chlebem i raz z kluskami szarymi 😂😂😂 w ogóle to mam taki plan, żeby pod koniec marca narobić zapasów obiadowych, tzn. namrozic sobie mięs, pierogów..., albo w słoiki jakieś zupy, leczo itp... żeby w połogu odpoczywać z dzidziuchem ile się da 😍
extra pomysł. W sumie nie wpadłabym na to 🤗🤩😃
 
reklama
Do góry