reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

A mnie dzisiaj naszło na rozmyślania jakiś takie ciężki dzień mam. Boję się kolejnej cesarki bo co jedna to gorzej się dla mnie kończy a ta będzie trzecia... W domu też nie za dobra atmosfera mieszkam z tatą i mój mąż i ojciec to woda i ogień.. Jak tykająca bomba... I kilka innych problemow których nie udaje mi się rozwiązać a teraz jeszcze maluch w drodze... Ciężko.. Spać po nocach nie mogę
Ja kiedyś jak miałam ciężko to przy myciu zębów wieczorem myślałam w głowie o jednej pozytywnej rzeczy tego dnia. I jakoś tak kładłam się trzymając się tej myśli.
Mała ci niedomaga i też pewnie się martwisz ale pamiętaj że na tym etapie kruszyna wyczuwa twoje emocje.
 
reklama
@Kaarcia jasne, że nie wszystkie są za tym by nie dodawać, ale powiedz szczerze ile finalnie osób zostanie dodane? Na prawdę po tym co tam dziś przeczytałam to szczerze się zawiodłam na wielu dziewczynach, nie spodziewałam się takich postaw.

@Patii_666 a czemu boisz się brac żelaza?

U mnie dziś była ogórkowa 🤤
Kurcze a gdzieś tak napisałam? 😂Może przez słownik 😂🤦‍♀️, nie nie boję się brać żelaza, jakoś tak zasmuciło mnie ten spadek hemoglobiny bo spadł z 9do6,8 (tu są inne normy), i mimo że położna powiedziała że to przez to że wymiotuję to jakoś tak źle mi się z tym zrobiło, pierwsza ciąża książkowa, ogólnie nigdy nie miałam spadków w krwi a teraz buum, oczywiście wpisałam w necie i pierwsze co to przedwczesny poród, niedotlenienie dziecka, odrazu wyłączyłam to.. Poprostu mi źle z tym, choć wiem że to błahostka..
 
Dzięki @maartulka , wyskakuje mi jakiś problem może faktycznie to @Martxx1 musi 🤔 @Martxx1 podeslesz jeszcze raz tego linka?? 😊 Bo tam wpisywałam się w tym linku gdzie loginy ale potem chyba pominęłam coś..

wystepuje informacja o problemie i ze musisz należeć do forum wiec klikasz w nazwę forum i tam przekieruje na stronę gdzie będzie dołącz ;) i czekasz na akceptację
 
reklama
Do góry