reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Cześć dziewczyny wczoraj jakoś tez nie miałam kiedy zajrzeć tutaj ale znowu nadrobiłam Was w nocy bo już drugi dzień nie mogę spać 🤷🏼‍♀️ a jak u Was ze spaniem ? Czasem się przebudze i usypiam a czekam nic do rana. I teraz sobie siedzę i w sumie nie chce mi się spać 🤷🏼‍♀️
 
reklama
Cześć dziewczyny wczoraj jakoś tez nie miałam kiedy zajrzeć tutaj ale znowu nadrobiłam Was w nocy bo już drugi dzień nie mogę spać 🤷🏼‍♀️ a jak u Was ze spaniem ? Czasem się przebudze i usypiam a czekam nic do rana. I teraz sobie siedzę i w sumie nie chce mi się spać 🤷🏼‍♀️
Ja ze spaniem nie mam problemów. Śpię jak dziecko (o ile to dobre określenie, bo niektóre dzieci nie śpią😅) Przewaznie raz w nocy budzi mnie syn żeby go przykryć, wtedy ide siku i potem zasypiam bez problemu. Nastepna pobudka dopiero koło 8. A i w dzień też przeważnie śpie z godzinkę😁
 
@maartulka - bardzo chętnie zobaczę to porównanie.
Kupiłam 62/68 ale wydają mi się duże, a te mniejsze jakies takie małe.

Rozważam kupienie zastawu bodziaków 56 z olx- moj starszak nie założył żadnej rzeczy w tym rozmiarze. Ale coś muszę mieć , bo nie wiadomo jeszcze jakie duże/małe będzie dziecko.
 
Hejka! Wstawiam Wam dziewczyny zdjęcia porównawcze rozmiarówek spodenek i body z 4 sklepów - może Wam się przyda takie info🙂
 

Załączniki

  • rps20201120_095738.jpg
    rps20201120_095738.jpg
    87,6 KB · Wyświetleń: 77
  • rps20201120_095649.jpg
    rps20201120_095649.jpg
    87 KB · Wyświetleń: 77
Hejka! Wstawiam Wam dziewczyny zdjęcia porównawcze rozmiarówek spodenek i body z 4 sklepów - może Wam się przyda takie info🙂
Ja myślę że pepco ma zaniżony rozmiar biorąc pod uwagę hm, smyk, sinsay i lupilu. Z lidla fajne są dresiki, bodziaki nie przypadły mi do gustu. Kilka razy trafiłam w Aldim na bodziaki i są super jakościowo :)
 
o kurczę !
jak tak patrzę to pepco i lupilu zblizone rozmiarem na zywo
Dzięki!!!
Dokładnie tak. Ja chyba nawet nie będę kupować body na 56 bo one naprawdę wyglądają na bardzo małe. Słyszałam, że h&m ma z kolei większe te rzeczy dla dzieci, więc strzelam, że będą bardziej jak te z F&F (one są wyraźnie szersze i dłuższe od Pepco/Sinsay).
 
Dokładnie tak. Ja chyba nawet nie będę kupować body na 56 bo one naprawdę wyglądają na bardzo małe. Słyszałam, że h&m ma z kolei większe te rzeczy dla dzieci, więc strzelam, że będą bardziej jak te z F&F (one są wyraźnie szersze i dłuższe od Pepco/Sinsay).
F&F - to moj faworyt - materiał świetny, ładnie się spierał, nie mechacił. Bardzo dobrze wspominam ich pajace i body - i jak tylko wrzuca 30% to pojade kupic - u mnie nie ma tesco i muszę jechać do UWAGA - mniejszej miejscowosci :)

Body serio rozważam , zakup na olx - to jest rozmiar, którego dziecko albo zalozy kilka razy , albo i wcale. A coś na ten min rozmiar musze przygotować
 
reklama
Witam wszystkie "stare" i nowe mamusie! 🥰 Nawet nie próbuję Was nadrobić bo graniczy to z cudem 😄

Jak tam się czujecie? Wasze maluszki już dają Wam popalić?

Z takich szybciutkich informacji 1 grudnia mam połówkowe (to będzie już 21 tydzień!), dzidzia póki co ma się dobrze ale nadal nie znam płci. Oby na połówkowych wszystko się wyjaśniło. Mała już swój rytm dnia, wierci się i kopie niesamowicie wieczorami (a jak wypiję choć trochę pepsi to już w ogóle są tańce i nawet partner czuje jak położy rękę). Trochę wywija też rano, ale zdecydowanie jest to mniej odczuwalne.

Odpoczywajcie dziewuszki, mimo że to dość wcześnie to ja już się czuję jakbym była w 8 miesiącu i jeśli tylko mogę to daję sobie odpocząć. W końcu to my i nasze maleństwa jesteśmy teraz najważniejsze! 🥰

Też mam połówkowe 1 grudnia, odliczam, bo chciałabym mieć to już za sobą :) płci nie jestem pewna, bo na prenatalnych niby dziewczynka, a teraz na ostatnim usg inna lekarka mówiła, że wcale nie byłaby taka pewna tej dziewczynki 🤷‍♀️ to się okaże :) a Ty masz jakieś przeczucia co do płci ? :)
 
Do góry