reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Dziewczyny czy, szyjka może się wydłużyć pod wpływem leżenia.?
Od wtorku gdzie usłyszałam że mam 2.7 do dziś leżałam płasko, tylko WC i drobne jedzenie.
Bolal mmie brzuch dziś i twardniał a na dole aż mnie ciąglo i pojechałam do lekarza, innego... Dziś okazało się że szyjka ma 3.9 🤷‍♀️
O co tu chodzi ?
Różni lekarze różnie mierzą. Ja u jednego mam 3.5 i juz 3 wizyte tak mam i stoi w miejscu. A w między czasie bylam u innego i miala uwaga 4.8 cm. Takze zupełnie inaczej
 
reklama
Witaj zgago, miło Cie widzieć. 👋
Blanka najwidoczniej nie chce mieć rodzeństwa. Próbuje mnie skutecznie zniechęcić do kolejnej ciąży. Chyba muszę wszystko w tej ciąży przejść. 😂🙈
Mała dzisiaj też się nieźle wierci, ciągle czuje takie przelewanie w brzuszku. ❤️ Jak przykładam dłoń to sie nagle uspokaja, chyba się chce potulić. 😍❤️


@Waleczna36 moze rzeczywiście lekarz źle Ci zmierzył na początku ? 🤔
Trzymam kciuki, aby jednak ta druga opcja była aktualna. ❤️✊
 
A dziewczyny jeszcze wczoraj mi powiedzial lekarz w sprawie tego twardnienia brzucha, ze mogą to być skurcze zapowiadające czy jak to sie tam zwie i żeby nie masować też brzucha bo wtedy pobudzamy macicę do skurczy i możemy przedwcześnie zacząć rodzić. Pewnie wiele z was o tym wie, ja nie wiedzialam dlatego czułam potrzebę, aby to napisać. 🤔
 
A dziewczyny jeszcze wczoraj mi powiedzial lekarz w sprawie tego twardnienia brzucha, ze mogą to być skurcze zapowiadające czy jak to sie tam zwie i żeby nie masować też brzucha bo wtedy pobudzamy macicę do skurczy i możemy przedwcześnie zacząć rodzić. Pewnie wiele z was o tym wie, ja nie wiedzialam dlatego czułam potrzebę, aby to napisać. 🤔
Przy twardnieniach najlepiej głębokie wdechy i wydechy. Moment i przechodzi. Pod koniec ciàžy z synem kazde dotkniecie praktycznie kończyło się twardym brzuchem a i kopniaki czasem też..
 
@Karin14 u mnie też dzidziuś zaczyna się rozkręcać. Tak się martwiłam, a już takie fikołki robi 😉

Kiedyś słyszałam żeby w ogóle brzucha nie masować bo wywołuj skurcze 🤔
Jak tu nie masować 🤔 kurcze, tam jakoś reka sama pełznie 😂
Staram sie jak juz to położyc rękę i nie ruszać.
A przy twardnieniach to musze pozycje zmienić lub wstac i sie przejść. 😅
 
Dziewczyny czy, szyjka może się wydłużyć pod wpływem leżenia.?
Od wtorku gdzie usłyszałam że mam 2.7 do dziś leżałam płasko, tylko WC i drobne jedzenie.
Bolal mmie brzuch dziś i twardniał a na dole aż mnie ciąglo i pojechałam do lekarza, innego... Dziś okazało się że szyjka ma 3.9 🤷‍♀️
O co tu chodzi ?
Ja miałam tak , że poszłam jednego dnia i miałam szyjke 3 cm , a po tygodniu 3,4 cm. Moja ginekolog powiedziała, że być może za pierwszym razem była mierzona w skurczu. W tej chwili mam szyjke 3,8 cm czyli się wydłużyla jeszcze bardziej , a powiem szczerze nie leżę w ciągu dnia zbyt długo. Dzisiaj miałaś mierzoną szyjkę za pomocą USG dopochwowego ?
 
Mamusie, ktoras z Was pisala o tym, żeby zobaczyć jak wyglądają nasze wnętrzności w środku w ciazy. I ja tak szukam czegoś i mi wyskakuje o szyjce macicy tylko.
Moge prosić o jakiś link? 🙏🙏
 
reklama
Mamusie, ktoras z Was pisala o tym, żeby zobaczyć jak wyglądają nasze wnętrzności w środku w ciazy. I ja tak szukam czegoś i mi wyskakuje o szyjce macicy tylko.
Moge prosić o jakiś link? 🙏🙏
Na tej stronie jest to zdjęcie
 
Do góry