reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Dzwonili do mnie ze szpitala. Wyników nadal nie ma, ale lekarka zadzwoniła do laboratoriów żeby się coś dowiedzieć. Powiedzieli jej że nadal jest dużo materiału żeńskiego, ale udało im się znaleźć również materiał męski. I jak narazie materiał ten jest prawidłowy 🤭🤗😊😍🥰
Ale to oczywiste jeszcze nic pewnego ale i tak już pomału zaczynamy się cieszyć. Pełny wynik będzie dopiero za jakieś dwa tygodnie, albo dłużej. Mam nadzieję że będzie jeszcze przed świętami, żebym mogła święta spędzić w spokoju.
Jest to dobra wiadomość i aż mi się chce płakać 😭 Ze szczęścia oczywiście 😉
Ja nie potrafię tego zrozumieć jak może być materiał męski i żeński.. Powinni zafundować Ci badanie z krwi za darmo i tyle. Takie tylko moje zdanie.


Miko wszystko super, że w końcu znaleźli materiał do badania. Również wierzę, że będzie prawidłowy ❤️❤️
 
reklama
Cześć dziewczyny ja dziś po pierwszym spotkaniu z położna powiem szczerze, ze naprawdę bardzo fajnie. Dużo przydatnych informacji mówiła mi co powinnam jeść, pić Posłuchałyśmy serduszka nawet nagrałam mojemu 😍 . Powiedziała tez dość dużo rzeczy odnośnie lekarzy z mojej okolicy kogo poleca, kogo nie koniecznie. Naprawdę jestem bardzo zadowolona.
 
Dzwonili do mnie ze szpitala. Wyników nadal nie ma, ale lekarka zadzwoniła do laboratoriów żeby się coś dowiedzieć. Powiedzieli jej że nadal jest dużo materiału żeńskiego, ale udało im się znaleźć również materiał męski. I jak narazie materiał ten jest prawidłowy 🤭🤗😊😍🥰
Ale to oczywiste jeszcze nic pewnego ale i tak już pomału zaczynamy się cieszyć. Pełny wynik będzie dopiero za jakieś dwa tygodnie, albo dłużej. Mam nadzieję że będzie jeszcze przed świętami, żebym mogła święta spędzić w spokoju.
Jest to dobra wiadomość i aż mi się chce płakać 😭 Ze szczęścia oczywiście 😉

Cudownie ♥️♥️♥️ Wierze, ze wszystko będzie dobrze 😘😘😘
 
Dziewczyny a jak to jest z tą położna?
Bo ja kompletnie nie wiem, czy trzeba sobie ją znaleźć czy nie trzeba czy trzeba się spotkać czy nie jak to jest 🤣🤣🤣
U mnie w przychodni wybierało się położna dopiero po porodzie, więc nikt wcześniej nie przychodził. Najlepiej zadzwoń do przychodni, do której chcesz zapisać dziecko i podpytaj jak to wygląda ;) ja się w nowym miejscu zamieszkania nie przyznaję do ciąży, żeby mnie nie odwiedzały 😁
 
Dzwonili do mnie ze szpitala. Wyników nadal nie ma, ale lekarka zadzwoniła do laboratoriów żeby się coś dowiedzieć. Powiedzieli jej że nadal jest dużo materiału żeńskiego, ale udało im się znaleźć również materiał męski. I jak narazie materiał ten jest prawidłowy 🤭🤗😊😍🥰
Ale to oczywiste jeszcze nic pewnego ale i tak już pomału zaczynamy się cieszyć. Pełny wynik będzie dopiero za jakieś dwa tygodnie, albo dłużej. Mam nadzieję że będzie jeszcze przed świętami, żebym mogła święta spędzić w spokoju.
Jest to dobra wiadomość i aż mi się chce płakać 😭 Ze szczęścia oczywiście 😉
super i na wiadomości warto czekać !!! 🤗🤩
 
reklama
Dziewczyny a jak to jest z tą położna?
Bo ja kompletnie nie wiem, czy trzeba sobie ją znaleźć czy nie trzeba czy trzeba się spotkać czy nie jak to jest 🤣🤣🤣
Ja dzwoniłam do mojej przychodni i pytałam czy jest położna, bo jestem w ciąży i chciałabym skorzystać z takiej usługi. To mowily, ze sa az 4 i dostałam kazdej imie i nazwisko oraz numer telefonu, ze mam sobie wybrać i najbardziej polecały jedną panią. Zadzwonilam do niej i dowiedziałam sie więcej jak to wygląda. To akurat ta moja będzie przychodziła raz w tygodniu i po 30 lub 35 tyg wizyty 2 razy w tygodniu. I po porodzie 6 wizyt.
Ogólnie moja bratowa korzystała z tej samej pani i opowiadała mi, ze przychodzi serduszka można posłuchać, mierzy tętno, rozmawia o porodzie, mówi o zlych i dobrych momentach, nastawia psychicznie na cc lub naturalny, pociesza itd, daje zadania jakies.
Zobaczymy, za tydzien 1 wizyta, zdam wam relacje. :)
 
Do góry