reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

A jakie bierzesz, bo nazwa leku nie ma znaczenia, czy clexane, neoparin, fraxiparin, to to samo jest, ja biorę od momentu pierwszej wizyty u lekarza, potwierdzającej ciążę, robię je w brzuch mniej więcej o stałej porze dnia, na początku miałam dużo siniaków, ale teraz doszłam do wprawy i jest ok, tylko im brzuch większy, tym gorzej się wkłuć, te zastrzyki mają pomóc, żeby nie było żadnych zakrzepów, mam wrażenie, ze dzięki temu jestem w momencie, w którym jestem, więc nie ma się co przejmować, lekarz wie co robi.
Jeszcze nie biorę bo cały czas mam obawy przed kłuciem się w brzuch. Mam tak silna panikę ze masakra. Od miesiąca biorę już glukoze i mam całe nogi w siniakach plus paluszki a teraz jeszcze brzuch.
 
reklama
Kochane Czy Wam też się tak zdarza że w 21 tygodniu czujecie ruchy A na drugi dzień dzidzia jest mniej aktywna albo wcale nie czuć nie wiem dziś tak mam I się bardzo boje A jutro połówkowe...
To chyba normalne. Ja dziś mam to samo aż sprawdziłam detektorem serduszko ❤️ Bo codziennie od paru dni czuje ja konkretnie a dziś rano i do tej pory nic. Powodzonka jutro na połówkowych.
 
Jeszcze nie biorę bo cały czas mam obawy przed kłuciem się w brzuch. Mam tak silna panikę ze masakra. Od miesiąca biorę już glukoze i mam całe nogi w siniakach plus paluszki a teraz jeszcze brzuch.
Ja też sobie tego nie wyobrażałam, ale lekarz powiedział, że to dla dobra dziecka, teraz sekunda i po zastrzyku, normalka, jakbym to robiła od zawsze ;)
 
Kochane Czy Wam też się tak zdarza że w 21 tygodniu czujecie ruchy A na drugi dzień dzidzia jest mniej aktywna albo wcale nie czuć nie wiem dziś tak mam I się bardzo boje A jutro połówkowe...
U mnie to samo, raz mocniej czuje a raz słabo, a czasami jakby w ogóle. Ale wiem ze wszystko dobrze, mam łoży skoro na przedniej ścianie to mówią że słabiej się czuje.
I ma sporo miejsca także, jeszcze poczujemy mocniejsze szaleństwa 😉😁😁😁
 
reklama
Cześć dziewczyny. Dziś zaczęliśmy 6 miesiąc 🙈 miałam z tej okazji dziś obciążenia glukoza 🤭 i powiedzcie mi te dziewczyny które już są też po. Powiedzcie jakie wam wyszły wyniki po godzinie i po dwóch?
Ja po nowym roku idę, to ci prezent na połówkowe zrobili 🤪 Jak Ci smakowała? Miałaś zwykłą czy smakową?
 
Do góry