reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Kochane mamy po 2 Prenatalnych powiedzcie czy warto nagrac to badanie na płytkę ???
Ja jestem po dwóch już badaniach, miałam na nfz i trochę żałuję że pierwszego nie poprosiłam aby nagrać, niestety przy drugim już słabo widać dziecko, także nawet nie byłoby sensu. Ale za to zrobił mi 3 zdjęcia 3d .
 
Ja po połówkowych bez żadnych zastrzeżeń mała wazy 549 g. Kolejny lekarz który powiedział mi ze miałam złe zmierzona na pierwszych badaniach przeziernosc.. przez to wyszły mi głupoty w prentalnych pierwszego trymestru i robiłam dwa testy nieinwazyjne za ponad 2 tys. Ważne ze wszystko jest dobrze, żadnych zastrzeżeń nos długi, kości długie, serucho, mózg wszystko dobrze. 🙏🏻 Te moje Pompejki chyba faktycznie działają cuda ♥️♥️
 
Ja po połówkowych bez żadnych zastrzeżeń mała wazy 549 g. Kolejny lekarz który powiedział mi ze miałam złe zmierzona na pierwszych badaniach przeziernosc.. przez to wyszły mi głupoty w prentalnych pierwszego trymestru i robiłam dwa testy nieinwazyjne za ponad 2 tys. Ważne ze wszystko jest dobrze, żadnych zastrzeżeń nos długi, kości długie, serucho, mózg wszystko dobrze. 🙏🏻 Te moje Pompejki chyba faktycznie działają cuda ♥️♥️
Najważniejsze, że wszystko dobrze jest 🤗🤗
A to mała nie taka mała 😉 ale pewnie dobrze waży, bo moja trochę mało.
 
Najważniejsze, że wszystko dobrze jest 🤗🤗
A to mała nie taka mała 😉 ale pewnie dobrze waży, bo moja trochę mało.
Teraz wychodzi nam z om 23+5 ale od początku miałam młodsza ciąże o 2 tyg, ale już tydzień nadrobiła wiec teraz z usg wychodziło nam 22+5. A według tego co wychodziło na usg od początku powinno być 21+6 :)
 
Ja po połówkowych bez żadnych zastrzeżeń mała wazy 549 g. Kolejny lekarz który powiedział mi ze miałam złe zmierzona na pierwszych badaniach przeziernosc.. przez to wyszły mi głupoty w prentalnych pierwszego trymestru i robiłam dwa testy nieinwazyjne za ponad 2 tys. Ważne ze wszystko jest dobrze, żadnych zastrzeżeń nos długi, kości długie, serucho, mózg wszystko dobrze. 🙏🏻 Te moje Pompejki chyba faktycznie działają cuda ♥️♥️
Ja miałam połówkowe w 21+3 i moja ważyła 420 gram.
Ale się stresu najadlas przez tą przezierność... Masakra :/
 
reklama
Cześć dziewczyny :)
Test obciążenia glukozą mam 21 grudnia... Na samą myśl mi niedobrze... Na całe szczęście kolejnego dnia wizyta u ginekologa i spotkanie z maluszkiem :) Już nie mogę się doczekać :)
Widziałam, że są tu dziewczyny z Gdańska, serdeczne pozdrowienia dla Was :) i pozostałych dziewczyn z innych rejonów Polski (i nie tylko).
 
Do góry